نایس مووی

دانلود فیلم Project Wolf Hunting 2022

دانلود فیلم پروژه شکار گرگ Project Wolf Hunting 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود فیلم Project Wolf Hunting 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : جنایتکاران خطرناک در یک کشتی باری را دنبال می کند که از فیلیپین به کره جنوبی منتقل می شوند، زیرا آنها پس از تلاش برای فرار که منجر به شورش می شود، یک نیروی شوم را آزاد می کنند.

 

اندکی در مورد فیلم Project Wolf Hunting 2022 پروژه شکار گرگ

“Frontier Titan” یک زندان متحرک است که افراد تحت تعقیب اینترپل را که به آسیای جنوب شرقی فرار کرده اند منتقل می کند. جنایتکاران و کارآگاهان کهنه کار در بندر مانیل در فیلیپین جمع می شوند و رویای فرار را در سر می پرورانند، جونگ دو (سئو این گوک) و دویل (جانگ دونگ یون) که باید به کره برگردند و با اهداف خود سوار شوند. و هوشیاری آنها در راه کره، در وسط اقیانوس آرام، با وضعیتی شدید روبرو می شوند که تا به حال ندیده اند… جهنم در وسط اقیانوس آرام، چه کسی زنده خواهد ماند؟

پروژه شکار گرگ (کره ای: 늑대사냥; Hanja: Neukdaesanyang; روشن. شکار گرگ) یک فیلم اکشن علمی-تخیلی مهیج محصول سال ۲۰۲۲ کره جنوبی به کارگردانی کیم هونگ سان با بازی سئو این گوک و جانگ دونگ یون است. این فیلم داستانی را به تصویر می‌کشد که در یک کشتی باری که برای انتقال جنایتکاران خطرناک از مانیل، فیلیپین به بوسان، کره جنوبی استفاده می‌شود، اتفاق می‌افتد.

کیفیت : 480 حجم : 756 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.8 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 7.7 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران