نایس مووی

سریتل رزیدنت ایول با دوبله و زیرنویس فارسی

دانلود سریال رزیدنت ایول Resident Evil 2022 دوبله و زیرنویس فارسی

( دانلود سریال Resident Evil 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : نزدیک به سه دهه پس از کشف ویروس T، یک شیوع بیماری اسرار تاریک شرکت آمبرلا را فاش می کند. بر اساس فرانچایز ترسناک.

 

کمی در مورد سریال Resident Evil 2022 رزیدنت ایول

طرح اصلی سریال در دو مقطع زمانی – 2022 و 2036، با فاصله ای حدود 14 سال پخش می شود. خط داستانی “گذشته” به مبارزات دوقلوهای برادر 14 ساله بیلی و جید، فرزندان دکتر آلبرت وسکر و در شرایط مشکوک می پردازد. زمانی که آلبرت در شرکت سختگیر آمبرلا که زمانی او را استخدام می کرد، به آلبرت یک موقعیت اجرایی اعطا می شود، زندگی آنها تغییری چشمگیر پیدا می کند و آنها به جامعه برنامه ریزی شده آمبرلا، شهر راکون جدید (آفریقایی ها: Nuwe Wasbeer Stad) نقل مکان می کنند. در آنجا دو دختر به اسرار تاریکی که در پشت سرچشمه‌هایشان و میراث تاریک آمبرلا وجود دارد می‌رسند، در حالی که پدرشان واکنشی را به شیوع یک سلاح زیستی ویروسی به نام T-virus هماهنگ می‌کند.

در «حالا» سال 2036، ویروس تی تمدن بشری را به 300 میلیون پناهنده تقلیل داده است که در ایالت-شهرها و دیگر سکونتگاه‌ها زندگی می‌کنند، که توسط شش میلیارد «صفر» احاطه شده‌اند که به این بیماری مبتلا شده‌اند و تبدیل به باندهای پرسه‌زنی جهش‌یافته‌های آدمخوار شده‌اند. قدرتمندترین سازمانی که روی زمین باقی مانده است، شرکت آمبرلا است که توسط زرادخانه نظامی آن پشتیبانی می شود، که در حال انجام یک شکار جهانی جید هستند.

Resident Evil یک مجموعه تلویزیونی اکشن و ترسناک آمریکایی است که توسط اندرو داب برای نتفلیکس ساخته شده است. بر اساس مجموعه بازی های ویدیویی به همین نام توسط کپکام، این دومین اقتباس تلویزیونی این فرنچایز پس از مینی سریال انیمیشنی تاریکی بی نهایت و سومین اقتباس لایو اکشن پس از مجموعه فیلمی با همین نام و فیلم ریبوت است. این مجموعه در دنیای خودش روایت می‌شود، اما داستان سری بازی‌های ویدیویی را به‌عنوان پس‌زمینه و اساس آن نشان می‌دهد.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران