نایس مووی

فیلم rise 2022 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم صعود Rise 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود Rise 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : بر اساس داستان زندگی واقعی در مورد خانواده ای که اولین سه نفر از برادران را برای قهرمان NBA در تاریخ لیگ ایجاد کردند.

 

کمی درباره فیلم Rise 2022 صعود

در سال 1990، چارلز و ورونیکا “ورا” آنتتوکومپو مجبور می شوند تا پسر بزرگ خود فرانسیس را در نیجریه ترک کنند در حالی که برای زندگی بهتر به یونان سفر می کنند. آنها به دلیل جو سیاسی قادر به دریافت ویزا نیستند و بنابراین هویت ندارند و باید مخفی بمانند. تا سال 2004، آنها ساکن شدند و صاحب چهار پسر دیگر به نام‌های تاناسیس، جیانیس، کوستاس و الکساندروس شدند. علیرغم اینکه در یونان متولد شده اند، به دلیل قوانین محدود کننده تابعیت قانونی اعطا نمی شود. خانواده خود را در معرض خطر تبعید و جدایی قرار می دهند. چارلز سعی می کند مدارک بگیرد، اما استاندارد دوگانه، از این نظر که او برای کار به ویزا نیاز دارد، اما نمی تواند شغل لازم برای گرفتن ویزا را پیدا کند، همه خانواده را ناامید می کند.

Rise یک فیلم درام ورزشی بیوگرافی آمریکایی-یونانی محصول 2022 به کارگردانی آکین اوموتوسو بر اساس فیلمنامه ای توسط آرش عامل است. بر اساس داستان واقعی سه برادر جوان نیجریه ای-یونانی به نام های جیانیس، تاناسیس و کوستاس آنتتوکومپو که به ایالات متحده مهاجرت می کنند و در انجمن ملی بسکتبال به شهرت و موفقیت می رسند. در این فیلم بازیگران تازه وارد اوچه آگادا، رال آگادا و جادن اوسیمووا در سه نقش اصلی بازی می کنند. با الیجا شومانکه، یتیده باداکی و دایو اوکنی در نقش های مکمل خانواده.

کیفیت : 480 حجم : 729 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.8 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران