نایس مووی

دانلود فیلم باند 34 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم باند 34 Runway 34 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

( دانلود فیلم هندی Runway 34 2022 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : "باند 34" با الهام از حوادث واقعی، حول محور کاپیتان ویکرانت خانا با بازی آجی دوگن، یک اعجوبه پرواز می چرخد که پروازش پس از برخاستن از یک مقصد بین المللی مسیری مرموز را طی می کند.

 

اندکی در مورد فیلم 2022 Runway 34 باند 34

کاپیتان ویکرانت خانا یک خلبان ماهر است که برای پرواز از دبی به کوچین آماده می شود. او قبل از پرواز مهمانی می‌گیرد و با سوار شدن به آن، جایی که کمک خلبانش تانیا آلبوکرکی است، احساس خستگی می‌کند. بعدها، طوفانی در کوچین منجر به تغییر مسیر پرواز به تریواندروم به پیشنهاد خانا شد، علیرغم مخالفت آلبوکرکی. آلبوکرکی می گوید که بنگالورو باید گزینه دوم باشد، نه تریواندروم، زیرا دومی در نزدیکی کوچین قرار دارد و شانس زیادی برای داشتن آب و هوای بد نیز دارد. خانا می گوید که اگر آنها به سمت تریواندروم تغییر مسیر دهند، می توانند در آنجا فرود بیایند و در مصرف سوخت صرفه جویی کنند. به دلیل ارتباط نادرست، خلبانان متوجه نمی شوند که تریواندروم با آب و هوای بدتر از کوچین مواجه است که سطح دید را کاهش می دهد. کاپیتان خانا موفق می شود در حالی که چشمانش را می بندد پرواز را فرود بیاورد و از یک فاجعه بزرگ جلوگیری کند.

Runway 34 یک فیلم مهیج هندی زبان هندی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط Ajay Devgn تحت عنوان Ajay Devgn FFilms تهیه و کارگردانی شده است. این فیلم الهام گرفته از یک حادثه هوایی در پرواز جت ایرویز از دوحه به کوچی در سال 2015 است. در این فیلم آجی دوگن، آمیتاب باچان، و راکول پریت سینگ به ایفای نقش می پردازند و بومان ایرانی، آنگیرا دار و آکانکشا سینگ نقش های محوری ایفا می کنند.

کیفیت : 480 حجم : 947 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.3 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 3.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.6 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 9.9 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران