نایس مووی

دانلود فیلم see how they run 2022

دانلود فیلم ببین چطور اجرا میشه See How They Run 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود فیلم See How They Run 2022 با کیفیت بالا و زیرنویس فارسی چسبیده فیلم )

خلاصه داستان : در وست اند لندن دهه 1950، پس از کشته شدن یکی از اعضای اصلی خدمه، برنامه ریزی برای یک نسخه سینمایی از یک نمایش فوق العاده به طور ناگهانی متوقف می شود.

 

کمی در مورد فیلم See How They Run 2022 ببین چطور اجرا میشه

در سال 1953 در شهر لندن انگلستان، نمایشنامه تله موش آگاتا کریستی صدمین اجرای خود را جشن می گیرد و لئو کوپرنیک کارگردان لوس آمریکایی تلاش می کند تا جان وولف تهیه کننده را متقاعد کند که به او اجازه کارگردانی این اقتباس سینمایی را بدهد. پس از اینکه رفتار مستانه کوپرنیک نسبت به شیلا سیم نقش اول زن منجر به درگیری مشت با همسر و همبازی اش ریچارد آتنبرو شد، کوپرنیک در پشت صحنه توسط یک مهاجم نادیده کشته می شود.

بازرس استوپارد به تحقیق درباره قتل می پردازد که زیر نظر پلیس بی تجربه استاکر قرار گرفته است. همه حاضران در تئاتر مظنون و قربانی بالقوه هستند، از جمله پتولا اسپنسر تهیه کننده نمایش و ادانا رامنی همسر وولف. استوپارد تلاش می‌کند تا تئاتر را ببندد تا زمانی که پرونده قتل حل شود، اما کمیسر پلیس متروپولیتن، هارولد اسکات، مداخله می‌کند و استاکر را برای کمک به تحقیقات انتخاب می‌کند.

ببین چطور اجرا میشه (به انگلیسی: See How They Run) یک فیلم کمدی معمایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی تام جورج، نویسندگی مارک چپل و تهیه کنندگی دامیان جونز و جینا کارتر است. سم راکول، سائورس رونان، آدرین برودی، روث ویلسون، ریس شیرسمیت، هریس دیکینسون و دیوید اویلوو در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

 

کیفیت : 480 حجم : 608 Mb
کیفیت : 720 حجم : 860 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.3 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 6.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران