نایس مووی

دانلود فیلم تک تیرانداز کلاغ سفید با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم تک تیرانداز کلاغ سفید Sniper The White Raven 2022

( دانلود فیلم Sniper The White Raven 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک معلم فیزیک اوکراینی پس از تحمل یک تراژدی توسط سربازان مهاجم در دونباس، به دنبال انتقام است. او یک تک تیرانداز نخبه روسی را در نظر می گیرد که حذف او می تواند جریان درگیری را تغییر دهد.

 

کمی در مورد فیلم Sniper The White Raven 2022 تک تیرانداز کلاغ سفید

مایکولا یک صلح طلب عجیب و غریب است که می خواهد برای بشریت مفید باشد. هنگامی که جنگ در دونباس آغاز می شود، دنیای ساده لوح مایکولا در حال فروپاشی است زیرا شبه نظامیان همسر باردار او را می کشند و خانه او را به آتش می کشند. او که بهبود یافته است، تصمیمی اساسی می گیرد و در یک شرکت تک تیرانداز ثبت نام می کند. او پس از ملاقات با قاتلان همسرش، از نظر عاطفی فرو می ریزد و “ترور تک تیرانداز” را برای دشمن ترتیب می دهد. او توسط مربی اش که خودش به شدت مجروح می شود از یک مرگ بی معنی نجات می یابد. مرگ یکی از دوستان “اسکار” بر جای می گذارد و مایکولا آماده است تا جان خود را فدا کند.

این فیلم تلخ و خاطره انگیز بر اساس یک داستان واقعی، یک معلم فیزیک در منطقه دونباس را دنبال می کند که به دست نیروهای مهاجم روسیه دچار یک تراژدی خانوادگی می شود. صلح طلب سابق به عنوان یک تک تیرانداز غیر متعارف مصمم به انتقام گرفتن و دفاع از آینده کشورش به ارتش می پیوندد.

این فیلم با حمایت آژانس دولتی فیلم اوکراین ساخته شده است و توسط مایکولا ورونین – تک تیرانداز واقعی که داستانش به تصویر کشیده شده است – نوشته شده است و حدود 100 نفر از نیروهای مسلح اوکراین و گارد ملی را در خود جای داده است. حتی به غیر از آن پرسنل نظامی حرفه ای، چند تن از بازیگران اصلی در حال حاضر در خط مقدم می جنگند.

کیفیت : 480 حجم : 716 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 1.9 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.7 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران