نایس مووی

فیلم اسپایدرهد با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم اسپایدرهد Spiderhead 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود Spiderhead 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : در آینده نزدیک، به محکومین این امکان داده می شود که به عنوان مشمولان پزشکی داوطلب شوند تا مدت محکومیت خود را کوتاه کنند. یکی از این موضوعات برای یک داروی جدید که قادر به ایجاد احساسات عشقی است، شروع به زیر سوال بردن واقعیت احساسات او می کند.

 

کمی در مورد فیلم Spiderhead 2022 اسپایدرهد

Spiderhead یک ندامتگاه پیشرفته است که اثرات مواد شیمیایی تحقیقاتی را آزمایش می کند. آزمودنی ها، از نظر فنی زندانیان ایالتی، داوطلبان این پروژه هستند که هدف آن کاهش زمان محکومیت آنهاست. این برنامه توسط استیو آبنستی دلسوز و مهمان نواز به همراه دستیارش مارک نظارت می شود. زندانیان اتاق های خود را دارند، کارهای خانه را انجام می دهند و بدون نظارت نگهبان آزادانه تردد می کنند. آزمودنی‌ها آزمایش‌های روزانه داروهای مختلف را انجام می‌دهند که همگی احساسات و درک آنها از محیط اطرافشان را تغییر می‌دهد.

اسپایدرهد (به انگلیسی: Spiderhead) یک فیلم علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی جوزف کوسینسکی، با فیلمنامه‌ای از رت ریس و پل ورنیک است که بر اساس داستان کوتاه دیستوپایی «فرار از سر عنکبوتی» نوشته جورج ساندرز است. در این فیلم کریس همسورث (که تهیه کننده هم بوده)، مایلز تلر و جرنی اسمولت به ایفای نقش می پردازند. عکاسی اصلی در استرالیا در سال 2020 انجام شد.

کیفیت : 480 حجم : 635 Mb
کیفیت : 720 حجم : 904 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.7 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.4 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران