نایس مووی

دانلود فیلم Sulthan

دانلود فیلم سینمایی Sulthan

( download sulthan movie )

خلاصه داستان : فیلم سلطان (Sulthan) مردی که در بین خلافکارها بزرگ شده سعی در اصلاح آنها دارد. او به دنبال فرصتی برای این کار است تا اینکه با گرفتن مسئولیت حفاظت از روستایی، فرصت مناسبی بدست می آورد تا به هدف خود برسد…
فیلم Sulthan

فیلم Sulthan

درباره ی فیلم Sulthan

سلطان (Sulthan) یک فیلم اکشن تامیلی زبان هندی است که در سال 2021 به نویسندگی و کارگردانی Bakkiyaraj Kannan ساخته شده است و S. R. Prakash Babu و S. R. Prabhu به تهیه کنندگی مشترک تحت عنوان Dream Warrior Pictures ساخته شده اند. در این فیلم کارتی و راشمیکا ماندانا بازی می کنند و این اولین حضور آنها در سینمای تامیل است. ناپلئون ، لال ، یوگی بابو و راماچاندرا راجو نقش های مکمل را بازی می کنند. این فیلم نمره یووان شنکار راجا را با ترانه های ساخته شده توسط ویوک – مروین ارائه می دهد. فیلمبرداری و تدوین به ترتیب توسط ساتیان سوریان و روبن انجام شد. این فیلم در 2 آوریل 2021 به زبانهای تامیل و تلوگو منتشر شد. این فیلم تا حدی از فیلم Arawinda Sametha به زبان تلوگو زبان 2018 الهام گرفته شده است.

داستان

ویکرام معروف به سلطان ، (کارتی) یک کودک بی مادر توسط گروهی از جنایتکاران سخت کار که برای پدرش ستوپاتی کار می کنند ، بزرگ می شود. او این 100 مرد را به عنوان برادر دوست دارد اما طعم خشونت آنها را تحقیر می کند. پس از مرگ پدرش ، مسئولیت مراقبت از این مردان بر دوش سلطان است. آن وقت است که او تصمیم می گیرد آنها را دگرگون کند و به آنها بیاموزد که مانند افراد متمدن زندگی کنند. این یک وظیفه هرکول است ، اما وفاداری و عشقی که این مردان نسبت به او دارند ، به سلطان یک فرصت جنگی می بخشد.

سلطان قصد دارد تا برادران خود را از عمليات پليس كه سعي دارد چناي را از نژاد پرستي خلاص كند ، مصون نگه دارد. او فکر می کند وقتی اوتا لوری (یوگی بابو) دروغی در مورد خواستگاری از یک روستای دور افتاده به او دروغ می گوید ، فقط این فرصت را پیدا کرده و عاشق رکمانی (راشمیکا ماندانا) دختر رئیس دهکده (پونوانان) می شود. سلطان تصمیم می گیرد تا کل اطرافیان را به روستا ببرد تا آنها را از دردسر دور کند. او نمی داند که دارد دقیقاً به موقعیتی می رود که بسیار ناامیدانه از آن جلوگیری می کند.

کیفیت : 480 حجم : 1 گیگابایت
کیفیت : 720 حجم : 1.45 گیگابایت
کیفیت : 1080 حجم : 3.9 گیگابایت
کیفیت : 1080HQ حجم : 2.8 گیگابایت
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران