نایس مووی

دانلود فیلم 2022 tar با کیفیت بالا

دانلود فیلم تار Tár 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

( دانلود رایگان فیلم Tár 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : فضای فیلم در دنیای موسیقی کلاسیک غربی است. داستان فیلم در مورد لیدیا تار است که به عنوان یکی از بزرگ ترین آهنگساز ها و رهبر ارکستر زنده و اولین کارگردان زن موسیقی بزرگ آلمانی شناخته می شود.

 

درباره فیلم Tár 2022 تار

لیدیا تار یکی از بزرگترین آهنگسازان و رهبران ارکستر زنده و اولین رهبر زن فیلارمونیک برلین است. در مصاحبه ای با آدام گوپنیک در جشنواره نیویورکر، او چندین پروژه جدید را تبلیغ می کند، از جمله برجسته ترین آنها، ضبط زنده آتی پنجمین سمفونی مالر. او به فرانچسکا، دستیار شخصی حواسش، و شارون، همسر بیمار و کنسرت استادش تکیه می کند. لیدیا ناهار را با الیوت کاپلان، رهبر ارکستر می خورد که همچنین یک برنامه مشارکتی را که برای رهبران زن مشتاق تأسیس کرده بود، مدیریت می کند. و از برنامه هایش برای جایگزینی دستیار رهبر ارکسترش، سباستین، احتمالاً با فرانچسکا، و پر کردن یک موقعیت ویولن سل باز در ارکستر صحبت می کند.

تار (به سبک TÁR) یک فیلم درام محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی، نویسندگی و تهیه‌کنندگی تاد فیلد است. این فیلم زندگی و سقوط یک آهنگساز و رهبر ارکستر تخیلی مشهور به نام لیدیا تار را با بازی کیت بلانشت دنبال می کند. بازیگران مکمل شامل نومی مرلانت، نینا هوس، سوفی کاور، جولیان گلاور، آلن کوردونر و مارک استرانگ هستند.

کیفیت : 480 حجم : 968 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.3 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.6 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 10.1 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران