نایس مووی

دانلود رایگان انیمیشن بچه های بد

دانلود انیمیشن بچه های بد The Bad Guys 2022 زیرنویس و دوبله فارسی

( دانلود رایگان The Bad Guys 2022 با زیرنویس چسبیده و دوبله فارس )

خلاصه داستان : داستان گروهی از حیوانات جنایتکار را روایت می‌کند که پس از دستگیر شدن، وانمود می‌کنند که تلاش می‌کنند خود را به عنوان یک شهروند نمونه اصلاح کنند، فقط برای اینکه رهبرشان به‌عنوان یک شرور جدید که نقشه‌های خودش را دارد، واقعاً متمایل به تغییر روش خود می‌شود.

 

اندکی درباره انیمیشن The Bad Guys 2022 بچه های بد

در لس‌آنجلس، جایی که انسان‌ها و حیوانات انسان‌نما با هم زندگی می‌کنند، گروه بدها، باندی از حیوانات جنایتکار بدنام به رهبری آقای گرگ خونسرد، دست به دزدی‌های گستاخانه‌ای می‌زنند و با موفقیت از مقامات فرار می‌کنند، زیرا عموم مردم از آنها به عنوان ذاتی تعبیر می‌کنند. حیوانات “بد” پس از اینکه توسط فرماندار دایان فاکسینگتون در تلویزیون زنده مورد توهین قرار گرفت، وولف باند خود را متقاعد می‌کند که برای سرقت جایزه ارزشمندی به نام دلفین طلایی از پروفسور روپرت مارمالاد چهارم، انسان‌دوست خوکچه هندی، در طی مراسم تحلیف او در یک جشن، دزدی کنند. در طول دزدی، ولف وقت آزاد را برای جیب بری افراد مختلف اختصاص می دهد، اما ناخواسته به یک زن مسن کمک می کند و به خاطر این کار خوب مورد ستایش قرار می گیرد، و منجر به این می شود که ولف خود را تحت تأثیر اعمال اشتباه خود می بیند. پس از افشای این باند و دستگیری، وولف با تایید فاکسینگتون، مارمالاد را متقاعد می کند تا آنها را اصلاح کند و قصد دارد از این تظاهر برای سرقت مجدد جایزه سوء استفاده کند.

بچه‌های بد (به انگلیسی: The Bad Guys) یک فیلم کمدی انیمیشن رایانه‌ای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که توسط DreamWorks Animation تولید و توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده است. این فیلم توسط پیر پریفل (در اولین کارگردانی بلند خود) بر اساس فیلمنامه ای از اتان کوهن کارگردانی شد و بر اساس مجموعه کتاب های کودکان به همین نام اثر آرون بلبی ساخته شده است. صداپیشگان این فیلم سم راکول، مارک مارون، آکوافینا، کریگ رابینسون، آنتونی راموس، ریچارد آیواد، زازی بیتز، الکس بورشتین و لیلی سینگ هستند. داستان گروهی از حیوانات جنایتکار را روایت می‌کند که پس از دستگیر شدن، وانمود می‌کنند که تلاش می‌کنند خود را به عنوان یک شهروند نمونه اصلاح کنند، فقط برای اینکه رهبرشان به‌عنوان یک شرور جدید که نقشه‌های خودش را دارد، واقعاً متمایل به تغییر روش خود می‌شود.

کیفیت : 480 حجم : 670 Mb
کیفیت : 720 حجم : 952 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.8 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.5 Gb
کیفیت : 480 حجم : 670 Mb
کیفیت : 720 حجم : 952 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.8 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.5 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران