وب سایت نایس مووی در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.
فیلم خارجی دانلود فیلم The Exorcist: Believer 2023

دانلود فیلم The Exorcist: Believer 2023

دانلود فیلم The Exorcist: Believer 2023

ژانر : ترسناک

زبان فیلم : انگلیسی

محصول : آمریکا

سال ساخت : 2023

کیفیت : 1080 ، 1080 HQ ، 480 ، 720

بازیگران : Albert Wollf II Saint Felix Nolasco ، Gastner Legerme ، Jake Arsene Joseph ، Lafortune Joseph ، Leslie Odom Jr. ، Marie Michelle Bazile ، Prince Jayden Constant Felix ، Rodrigue Lucien Louissaint ، Tracey Graves ، Viergeue Charles

کارگردان : David Gordon Green

رده سنی  +18

وقتی دو دختر به جنگل‌ها می‌روند و سه روز بعد بدون هیچ خاطره‌ای از اتفاقی که با آن‌ها افتاده است، به خانه بازمی‌گردند، پدر یکی از دخترها به دنبال کریس مک‌نیل می‌گردد. کریس که به دلیل آنچه پنجاه سال پیش به دخترش افتاده بود، برای همیشه تغییر کرده است.

زیرنویس فارسی چسبیده

The Exorcist: Believer” (2023) – سفری ترسناک به دنیای ماورایی

آماده‌اید تا در خور شگفتی‌های داستان ترسناک و جذاب “The Exorcist: Believer” در سال 2023 قرار بگیرید. این فیلم ترسناک تنها یک دنباله نیست؛ بلکه یک بررسی هیجان‌انگیز از جهان ترسناک ماورایی است. کارگردانی این فیلم به نام [David Gordon Green] این ژانر ترسناک را به اوج جدیدی رسانده است.

خلاصه داستان:
“The Exorcist: Believer” به‌کشش واقعیت داستان‌های ترسناک قبلی از جایی آغاز می‌شود که دوباره مخاطبان را به دنیایی می‌برد که در آن مبارزه بین خیر و شر به اوج خود می‌رسد. داستان اطراف یک فرد معمولی که در یک نیروی شرور فراتر از درک به تاریکی کشیده می‌شود، میگردد.

عامل ترس:
این فیلم بیش از مجموعه‌ای از ترس‌های پناه گرفته و جو‌های تاریک نیست. “The Exorcist: Believer” به بررسی عمیق درونی‌های انسان و سؤال قدیمی از باور می‌پردازد. این فیلم با شکل دهی ماهرانه به محیطی که نظام‌های باوری مورد سؤال قرار می‌گیرند و خط باریکی بین طبیعی و ماورایی مبهم می‌کند.

آشکار کردن اسرار:
هر چه داستان پیش می‌رود، مخاطبان را به سفری پر از ترس و هیجان می‌برد. هر صحنه مثل قطعه‌های یک پازل است که منتظر حل شدن است. هر چه شخصیت‌ها با ترس‌ها و باورهای عمیق خود روبرو می‌شوند، متوجه می‌شوند که شر واقعی اغلب در دل خودانست.

توزیع بازیگران معمولی:
این فیلم دارای توزیع بازیگرانی است که نقش‌ها را زنده می‌کنند.

“فیلم ترسناک ‘مرد معتقد: جن شیاطین 2023’ داستانی تاریک و ترسناک را به تصویر می‌کشد که بی‌آرامی و تعقیب را دنبال می‌کند. در این فیلم، یک کشیش جوان و شکاک به نام توماس، به یک پرونده تخریبی و تاریک مرتبط با جن‌ها و شیاطین رسمیت می‌بخشد. او به همراه تیمش در تلاش است تا جن‌ها و نیروهای شرور را از مردم دور نگه دارند.

تصاویر ترسناک و وقایع مهیبی که در این فیلم اتفاق می‌افتد، مخاطبان را به سمت یک سفر تاریک و شوک‌آور می‌کشاند. بازیگران با استعداد و کارگردانی ماهر، این فیلم را به یک تجربه ترسناک و مهیب تبدیل کرده‌اند. “مرد معتقد: جن شیاطین 2023″ برای دوستداران ژانر ترسناک و معتقدان به جن و شیاطین، یک تجربه حیرت‌آور است.”

ارسال نظر ...

  • در انتظار تایید : 2
  • تایید شده : 0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !