نایس مووی

فیلم the irishman 2019 دوبله فارسی

دانلود فیلم مرد ایرلندی The Irishman 2019 دوبله فارسی

( دانلود The Irishman 2019 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : هیتمن فرانک شیرن به رازهایی که به عنوان یکی از اعضای وفادار خانواده جنایتکاران بوفالینو نگه داشته است، نگاه می کند.

 

اندکی در مورد فیلم The Irishman 2019 مرد ایرلندی

فرانک شیران، کهنه سرباز ایرلندی-آمریکایی سالخورده جنگ جهانی دوم، در یک خانه سالمندان، دوران خود را به عنوان یک قاتل برای مافیا بازگو می کند. در دهه 1950 فیلادلفیا، شیران به عنوان یک راننده کامیون حمل و نقل اتحادیه کار می کند و شروع به فروش برخی از محتویات محموله های خود به گانگستر محلی اسکینی ریزور، یکی از اعضای خانواده جنایتکار فیلادلفیا به سرپرستی آنجلو برونو می کند. پس از اینکه شیران در شرکتی کار می‌کند که او را متهم به دزدی می‌کند، بیل بوفالینو، وکیل اتحادیه، پس از اینکه شیران از آوردن نام مشتریانش به قاضی امتناع می‌کند، پرونده را بیرون می‌اندازد. بیل شیران را به پسر عموی خود راسل بوفالینو، رئیس خانواده جنایی شمال شرقی پنسیلوانیا معرفی می کند. شیرن شروع به انجام کارهایی برای راسل و همچنین اعضای دنیای اموات فیلادلفیا جنوبی می کند، از جمله “خانه های نقاشی”، که اصطلاحی برای قتل قراردادی است. به زودی، راسل شیران را به جیمی هوفا، رئیس اخوان بین‌المللی تیم‌سازان معرفی می‌کند که روابط مالی با خانواده جنایتکار پنسیلوانیا شمال شرقی دارد و علاوه بر فشارهای فزاینده از سوی گروه‌های تروریستی، با همکار در حال ظهور آنتونی «تونی پرو» پروونزانو مبارزه می‌کند. دولت فدرال. هوفا با شیران و خانواده اش، به خصوص دخترش پگی، صمیمی می شود و شیرن محافظ ارشد هوفا می شود.

مرد ایرلندی (با عنوان روی پرده شنیدم که خانه‌ها را نقاشی می‌کنی) یک فیلم درام جنایی حماسی محصول سال 2019 به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مارتین اسکورسیزی و نویسندگی استیون زیلیان است که بر اساس کتاب غیرداستانی سال 2004 شنیدم که خانه‌ها را نقاشی می‌کنی نوشته چارلز برانت است. رابرت دنیرو، جو پشی و آل پاچینو به ایفای نقش می پردازند و ری رومانو، بابی کاناواله، آنا پاکوین، استفن گراهام و هاروی کایتل در نقش های فرعی بازی می کنند. این فیلم درباره فرانک شیران (دنیرو)، راننده کامیونی است که با راسل بوفالینو (پسی) و خانواده جنایتکارش، از جمله زمانی که برای تیمستر قدرتمند جیمی هوفا (پاچینو) کار می‌کرد، به قاتل تبدیل می‌شود.

کیفیت : 480 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 720 حجم : 1.8 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 3.5 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 4.9 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران