نایس مووی

فیلم آخرین جنگجو ریشه شر با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم آخرین جنگجو ریشه شر The Last Warrior: Root of Evil 2021

( دانلود فیلم The Last Warrior: Root of Evil 2021 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : صلح و آرامش در بلوگوری برقرار است. شیطان شکست خورد و ایوان اکنون از شهرت شایسته خود لذت می برد. او توسط خانواده، دوستان و شگفتی های کوچک دنیای مدرن احاطه شده است که به او کمک می کند تا زندگی راحت داشته باشد. خوشبختانه، او شمشیر جادویی خود را دارد تا فاصله بین دنیاها را کاهش دهد تا به طور منظم برخی از منابع را دریافت کند. اما زمانی که یک شیطان باستانی ظهور می کند و وجود دنیای جادویی به خطر می افتد، ایوان باید با دوستان قدیمی خود و رقبای جدید خود متحد شود. آنها راهی سفری طولانی فراتر از دنیای شناخته شده خواهند شد تا راهی برای شکست دادن دشمنان و بازگرداندن صلح به بلوگوری بیابند.

 

اندکی درباره فیلم The Last Warrior: Root of Evil 2021 آخرین جنگجو ریشه شر

در بخش دوم، بینندگان با منشأ شر باستانی که قهرمانان در فیلم اول با آن روبرو بودند آشنا می‌شوند، گوشه‌های جدیدی از Belogorie افسانه‌ای را می‌بینند و شاهد نبردهای هیجان‌انگیزی با مشارکت حماسی Bogatyrs خواهند بود.

The Last Warrior: Root of Evil (به روسی: Последний богатырь: Корень зла, lit. ‘The Last Bogatyr: Root of Evil’؛ همچنین به عنوان آخرین جنگجو 2 شناخته می شود) یک فیلم کمدی فانتزی روسی محصول 2021 است که دنباله ای بر The The 2017 است. آخرین جنگجو (آخرین شوالیه). این فیلم توسط دیمیتری دیاچنکو کارگردانی شده و توسط شرکت والت دیزنی CIS، زیرمجموعه شرکت والت دیزنی در روسیه، با همکاری شرکت تولید روسی زرد، سیاه و سفید تولید شده است.

کیفیت : 480 حجم : 816 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 3.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران