نایس مووی

فیلم the lost city 2022 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم شهر گمشده The Lost City 2022

( دانلود The Lost City 2022 با لینک دانلود مستقیم )

خلاصه داستان : یک رمان‌نویس عاشقانه گوشه‌نشین در یک تور کتاب با مدل جلدش، در تلاشی برای آدم‌ربایی غرق می‌شود که هر دوی آنها را وارد یک ماجراجویی در جنگل می‌کند.

 

اندکی درباره فیلم The Lost City 2022 شهر گمشده

لورتا سیج یک نویسنده میانسال گوشه‌نشین است که رمان‌های عاشقانه-ماجراجویی می‌نویسد که حول محور قهرمان داستانی، دکتر آنجلا لاومور، و علاقه‌مند عشق او، داش مک ماهون، که توسط مدل جلد آلن کاپریسون به تصویر کشیده می‌شود، می‌نویسد. روزنامه‌نگار او، بث هتن، اصرار دارد که باید با آلن یک تور کتاب را برای تبلیغ آخرین اثرش آغاز کند.

پس از یک شروع فاجعه بار، بیشتر به دلیل محبوبیت شخصیت دش آلن، لورتا توسط ابیگیل فیرفکس، میلیاردر ربوده می شود که متوجه می شود لورتا کتاب های خود را بر اساس تحقیقات تاریخی واقعی که با همسر باستان شناس فقید خود انجام داده است، می رباید. او یک شهر گمشده را در یک جزیره دورافتاده اقیانوس اطلس کشف کرده است و متقاعد شده است که این مکان مکان “تاج آتش” است، یک گنج گرانبها. هنگامی که لورتا از کمک به رمزگشایی نقشه باستانی گنج خودداری می کند، فیرفکس، که می ترسد مکان توسط یک آتشفشان فعال نابود شود، لورتا را بیهوش کرده و به جزیره می برد.

شهر گمشده (به انگلیسی: The Lost City) یک فیلم کمدی اکشن و ماجراجویی آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی برادران نی است که با همکاری اورن یوزیل و دانا فاکس، فیلمنامه را بر اساس داستانی که توسط ست گوردون طراحی شده بود، نوشتند. ساندرا بولاک و چانینگ تیتوم در نقش یک رمان‌نویس عاشقانه و مدل جلد او که باید از یک میلیاردر (دانیل رادکلیف) فرار کند و شهر باستانی گمشده‌ای را که در یکی از کتاب‌هایش توضیح داده شده است، پیدا کند. داواین جوی راندولف و برد پیت نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

کیفیت : 480 حجم : 685 Mb
کیفیت : 720 حجم : 966 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.9 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.5 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
کیفیت : 480 حجم : 737 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.8 Gb
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران