نایس مووی

فیلم مردی از تورنتو با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم مردی از تورنتو The Man from Toronto 2022

( دانلود The Man from Toronto 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : مرگبارترین قاتل جهان و بزرگ‌ترین قاتل نیویورک در اجاره‌ای Airbnb با یکدیگر اشتباه گرفته می‌شوند.

 

کمی در مورد فیلم The Man from Toronto 2022 مردی از تورنتو

تدی (هارت) یک مربی ورزش اینترنتی شکست خورده است که تلاش می کند ایده خود را در مورد بوکس بدون تماس به صاحب سالن ورزشی محلی مارتی (روچ) بفروشد، اما مارتی این ایده را رد می کند زیرا این ایده مزخرف است و تدی نتوانست کاری به سادگی طراحی انجام دهد. یک بروشور بازاریابی ثابت می کند که او بی کفایت است.

او که می‌خواهد برای تولد همسرش لوری (متیوز) کاری انجام دهد، او را به یک آبگرم روزانه می‌برد، جایی که برای یک جلسه نوازش مجلل دو ساعته ترتیب داده است. در همین حال، تدی به یک کابین خلوت می رود تا برای بقیه سورپرایز خود آماده شود. با این حال، چاپگری که او برای چاپ دستورالعمل‌ها استفاده می‌کرد، تونر کمی داشت، و شماره روی آدرس کابین آنقدر محو شده بود که نمی‌توانست به وضوح ببیند. تدی ناخودآگاه به مکان اشتباهی می رسد که در آن دو مرد با مرد سومی در انتظار ورود مردی از تورنتو (هارلسون)، یک قاتل مرموز با استعداد بازجویی بی رحمانه هستند. مردها که هرگز مردی از تورنتو را ندیده اند، تدی را با او اشتباه می گیرند و تشویق می کنند مردی را که در اسارت دارند بازجویی کند. تدی با وجود ترس و نادانی اش، موفق می شود اطلاعاتی را که به دنبال آن هستند از مرد بیرون بکشد، اندکی پس از آن FBI به کابین حمله می کند.

مردی از تورنتو (به انگلیسی: The Man from Toronto) یک فیلم کمدی اکشن آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی پاتریک هیوز است. کوین هارت و وودی هارلسون به همراه کالی کوکو، جاسمین ماتیوز، للا لورن، پیرسون فوده، جنکارلوس کانلا و الن بارکین در نقش‌های فرعی بازی می‌کنند.

کیفیت : 480 حجم : 723 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.7 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران