نایس مووی

دانلود فیلم the munsters 2022

دانلود فیلم هیولاها The Munsters 2022 دوبله فارسی

( دانلود رایگان فیلم The Munsters 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : راه‌اندازی مجدد «Munsters» که به دنبال خانواده‌ای از هیولاها بود که از ترانسیلوانیا به حومه آمریکا نقل مکان کردند.

 

اندکی درباره فیلم The Munsters 2022 هیولاها

دانشمند دیوانه، دکتر هنری آگوستوس ولفگانگ و دستیار قوزدارش فلوپ برای ساختن یک اثر آزمایشی، قبرهای اعضای بدن را غارت می کنند. فلوپ به طور تصادفی سر کمدین هکی، شکی فون راثبون را به جای برادر اخترفیزیکدان Shecky، شلی، که ولفگانگ او را می‌خواست، چون باهوش‌ترین مرد جهان محسوب می‌شد، می‌دزدد. ولفگانگ از الکتریسیته استفاده می کند تا به ساخته فرانکنشتاین خود که فلوپ «هرمن مانستر» نامیده است، جان ببخشد.

رومی زویا کروپ که به دنبال انتقام از شوهر سابقش کنت است، لستر، پسر گرگینه کنت را که عمیقاً به زویا بدهکار است، وارد می کند تا به چادر او بیاید. لستر در خطر از دست دادن سرش، با طرح زویا موافقت می کند تا کنت قلعه ترانسیلوانیا خود را به او بفروشد تا او بتواند آن را به کازینو و پارک موضوعی تبدیل کند.

The Munsters یک فیلم کمدی ترسناک آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی راب زامبی و با بازی شری مون زامبی، جف دانیل فیلیپس، دنیل روباک، ریچارد بریک، خورخه گارسیا، سیلوستر مک کوی، کاترین شل و کاساندرا پترسون است. بر اساس کمدی کمدی خانوادگی دهه 1960 با همین عنوان، داستان قبل از اتفاقات سریال رخ می دهد و به عنوان یک داستان اصلی برای شخصیت ها عمل می کند.

کیفیت : 480 حجم : 734 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.8 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 7.7 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران