نایس مووی

فیلم شاهدخت با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم شاهدخت The Princess 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

( دانلود فیلم The Princess 2022 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : هنگامی که یک شاهزاده خانم با اراده از ازدواج با یک جامعه‌کش بی‌رحم امتناع می‌کند، او را ربوده و در برج دورافتاده‌ای از قلعه پدرش حبس می‌کنند. با خواستگار انتقام جوی او که قصد دارد تاج و تخت پدرش را بگیرد، شاهزاده خانم باید پادشاهی را نجات دهد.

 

کمی درباره فیلم The Princess 2022 شاهدخت

داستان فیلم در قلمروی قرون وسطایی است که توسط یک پادشاه و ملکه اش اداره می شود که دو دختر دارند، شاهزاده خانم و خواهر کوچکترش ویولت. شاهزاده خانم توسط لین، خواهرزاده یکی از مشاوران پدرش، با تایید بی سر و صدا مادرش، در هنرهای جنگی تمرین کرد. از آنجایی که ملکه هیچ پسری به دنیا نیاورد، پادشاه قصد داشت شاهزاده خانم را با جولیوس، پسر بی رحم یک دیپلمات سلطنتی که سلطنت صلح آمیز پادشاه را تحقیر می کند، ازدواج کند و فکر می کرد که یک پادشاه “قوی” باید با مشت آهنین حکومت کند. اما شاهزاده خانم او را در محراب رها کرد و در نتیجه، جولیوس، زن تازیانه دارش مویرا، و گروهی از مزدوران وحشی، قلعه را به زور تصرف کردند و خانواده سلطنتی و نگهبانان آنها را تصرف کردند.

شاهزاده خانم (به انگلیسی: The Princess) یک فیلم اکشن و مهیج آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی لو وان کیت است. جوی کینگ، دومینیک کوپر، اولگا کوریلنکو و ورونیکا انگو در این فیلم بازی می کنند.

کیفیت : 480 حجم : 493 Mb
کیفیت : 720 حجم : 669 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.3 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 1.7 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران