نایس مووی

سریال کاوش با زیرنویس فارسی

دانلود سریال کاوش The Quest 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود سریال The Quest 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک سری رقابت همه جانبه پیشگامانه که 8 جوان را وارد دنیای خیالی Everealm می کند، جایی که آنها باید یک پادشاهی را با تحقق یک پیشگویی باستانی نجات دهند.

 

کمی درباره سریال The Quest 2022 کاوش

گروهی از نوجوانان در یک ماجراجویی فیلمنامه ای همه جانبه در یک محیط فانتزی بالا، پادشاهی Everealm شرکت می کنند. ماجراجویی حول چالش‌های مختلف مرتبط با خط داستانی فانتزی ساختار یافته است. در حالی که خط داستانی در حال انجام فیلمنامه است و شرکت کنندگان در طول مسابقه با بازیگران تعامل دارند، چالش های واقعی، واقعی هستند و نتایج رقابتی بر اساس توانایی ها و تصمیمات شرکت کنندگان تعیین می شود. برخلاف سری 2014، راه‌اندازی مجدد تقریباً به طور کامل در حالت یک درام سناریو سنتی، با حداقل استفاده از دستگاه‌های تلویزیونی واقعیت مانند اعترافات یا حذف‌هایی که غوطه‌ور شدن بازیکنان در سناریوی ماجراجویی را مختل می‌کند، ارائه می‌شود.

The Quest یک مجموعه تلویزیونی واقعیت فانتزی آمریکایی است که در شبکه Disney+ پخش می‌شود و اولین بار در 11 مه 2022 پخش شد. یک راه‌اندازی مجدد از مجموعه رقابت‌های واقعیت فانتزی مبتنی بر فانتزی در سال 2014 به همین نام، که شامل گروهی از بازیکنان می‌شود. به قلعه ای در دنیای تخیلی Everealm در یک تلاش فانتزی برای نجات قلمرو از یک نیروی شیطانی و نشان دادن یک قهرمان واقعی در میان آنها که شر را شکست خواهد داد. در مقایسه با نسخه 2014، این نسخه از نوع ساختار بازی روایی واقعی مشابهی برخوردار است، اما به شدت بر روایت فیلمنامه تمرکز دارد که با تکرار قبلی متفاوت است. برخلاف سریال 2014 که شرکت کنندگان در آن همه بزرگسالان بودند، بازیکنان این مجموعه همگی نوجوان هستند.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران