نایس مووی

سریال the sound of magic 2022 زیرنویس فارسی

دانلود سریال آوای جادو The Sound of Magic 2022

( دانلود The Sound of Magic 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یون آی وقتی کوچک بود آرزو داشت جادوگر شود. اما در واقعیت، او فقط یک دانش آموز دبیرستانی است که حتی نمی تواند جوراب های جدید بخرد. پس از ملاقات با یک شعبده باز مرموز در یک کارناوال، او تصمیم می گیرد رویای خود را دنبال کند.

 

کمی درباره سریال The Sound of Magic 2022  آوای جادو

صدای سِحر و جادو یک درام موسیقی احساسی است که حول محور یون آه یی، دانش آموز فقیری که در دبیرستان سوون تحصیل می کند، می چرخد، که اعتقاد او به جادو را که در جوانی به آن علاقه داشت، کاهش داده است. در بسیاری از بدبختی‌ها، او آرزو می‌کند سریع‌تر رشد کند تا بالغ شود، بنابراین می‌تواند از استرس‌ها و بدهی‌های اصلی که او را سنگین می‌کند فرار کند. او سپس با لی ائول، شعبده باز بزرگسالی که می خواهد به اصطلاح «کودک» باقی بماند، ملاقات می کند. تحت تحقیر و سوء ظن کل جامعه، او قصد دارد ادعا کند که یک جادوگر واقعی است و از هر کسی که ملاقات می کند می پرسد “آیا به جادو اعتقاد داری؟” پس از بازدید مکرر از اقامتگاه لی ائول (که در یک شهربازی مخوف و متروک است)، همکار آه-یی، نا ایل-دئونگ، که دانش آموز سرد و خوبی است، شروع به استراق سمع دروس جادوگری او با شعبده باز می کند. به زودی شروع به نشان دادن علاقه به او و ترفندهای جادویی کرد. در مجموع، زندگی آه یی به تدریج تغییر می کند، زیرا او پیرو لی ائل می شود، و خود را دوباره به جادو معتقد می کند و تصمیم می گیرد به طور جدی رویاهای خود را دنبال کند.

آوای جادو (کره ای: 안나라수마나라؛ RR: Annarasumanara) یک مجموعه تلویزیونی استریم کره جنوبی است که در سال ۲۰۲۲ منتشر شد (همچنین به عنوان K-drama شناخته می شود) بر اساس وبتون ناوور Annarasumanara اثر ها ایل کوون. این فیلم به کارگردانی کیم سونگ یون و نویسندگی کیم مین جونگ، جی چانگ ووک، چوی سونگ یون و هوانگ این یوپ را بازی می کند. داستان یک جادوگر مرموز به نام لی ائول است که ناگهان در مقابل دختری ظاهر می شود که رویای خود را از دست داده است، یون آه یی و پسری که مجبور می شود رویا ببیند،

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران