نایس مووی

دانلود فیلم The Water Man

دانلود فیلم The Water Man

( download the water man movie )

خلاصه داستان : داستان فیلم قصه یک پسر است که برای نجات مادرش به جستجوی شخصی افسانه‌ای می‌رود که گفته می‌شود قدرت‌های جادویی برای شفای بیماران دارد.
فیلم The Water Man

فیلم The Water Man

درباره ی فیلم The Water Man

مرد آبی یک فیلم درام آمریکایی در سال 2020 به کارگردانی دیوید اویلوو ، در اولین کارگردانی بلند خود ، از فیلمنامه ای از اما نیدل است. در آن اویللو ، روساریو داوسون ، لونی چاویس ، آمیا میلر ، آلفرد مولینا و ماریا بل بازی می کنند. اپرا وینفری از طریق آگهی فیلم Harpo Films به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در تاریخ 13 سپتامبر 2020 داشت و در 7 می 2021 توسط ایالات متحده آمریکا توسط RLJE Films منتشر شد.

تولید

در ژوئن 2015 ، اعلام شد که دیوید اویلوو کارگردانی و تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد ، از یک فیلم نامه اما نیدل ، با اوپرا وینفری که قرار است با پخش استودیوی والت دیزنی ، فیلم را تحت لوای هارپو فیلم تولید کند. اویلوو در ابتدا قصد داشت به سادگی در این فیلم بازی کند و فیلم را تولید کند ، اما پس از انصراف کارگردان اصلی ، نیدل او را متقاعد کرد که اولین کارگردانی خود را در این پروژه انجام دهد. در مارس 2019 ، اعلام شد که روزاریو داوسون ، لونی چاویس ، آمیا میلر ، آلفرد مولینا و ماریا بلو به بازیگران فیلم پیوستند و دیزنی دیگر برای پخش توزیع نمی کرد. اویلوو گفت که در مورد بازی در فیلم هایی که کارگردانی کرده اند با آنجلینا جولی ، نیت پارکر ، جوئل اجرتون و مل گیبسون تماس گرفته است.

کیفیت : 480 حجم : 592 مگابایت
کیفیت : 720 حجم : 859 مگابایت
کیفیت : 1080 حجم : 1.64 گیگابایت
کیفیت : 1080HQ حجم : 2.25 گیگابایت
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران