نایس مووی

دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022

دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022

( download thor love and thunder 2022 movie )

خلاصه داستان : هنوز خلاصه داستانی برای این فیلم پخش نشده است

Thor: Love and Thunder 2022

درباره ی فیلم Thor: Love and Thunder 2022

ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder) یک فیلم اکشن, ماجراجویی ابرقهرمانی آمریکایی است که بر پایهٔ شخصیت ثور از شرکت مارول کامیکس و به تهیه‌کنندگی مارول استودیوز ساخته و در ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ توسط استودیو سینمایی والت دیزنی اکران و توزیع خواهد شد. این فیلم که تایکا وایتیتی کارگردانی و نویسندگی آن را بر عهده دارد دنباله‌ای بر فیلم‌های ثور (۲۰۱۱) و ثور: دنیای تاریک (۲۰۱۳) و ثور: رگنراک (۲۰۱۷) محسوب می‌شود و هم‌چنین جز برنامه ی چهارم فیلم‌های دنیای سینمایی مارول به‌شمار می‌رود. در این فیلم بازیگرانی همچون کریس همسورث، کریستین بیل، راسل کرو، ناتالی پورتمن، کریس پرت، تسا تامپسون، تایکا وایتیتی و وین دیزل ایفای نقش می‌کنند.

در ژانویه ۲۰۱۸، کریس همسورث اعلام کرد با وجود این که قراردادش با مارول بعد از فیلم پایان بازی به پایان می‌رسد، اما دوست دارد که بازی در نقش ثور را ادامه دهد. در ژوئیه ۲۰۱۹، تایکا وایتیتی، کارگردان قسمت سوم، برای نوشتن و کارگردانی قسمت چهارم ثور استخدام شد. در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۱۹، اعلام شد که ناتالی پورتمن نیز به این مجموعه بازخواهد گشت و نقش ثور زن را ایفا می‌کند. همچنین در دسامبر ۲۰۲۰ تأیید شد که کریستین بیل قرار است در این فیلم نقش گور، قصاب خدایان را بازی کند.

فیلم‌برداری عشق و تندر در اوت ۲۰۲۰ در استرالیا آغاز شد و در ۶ مه ۲۰۲۲ به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول اکران خواهد شد.

بازیگران

کریس همسورث در نقش ثور
کریستین بیل در نقش گور، قصاب خدایان: تسا تامپسون در مصاحبه‌ای اعلام کرد که بیل نقش منفی فیلم را بازی خواهد کرد و در مراسم بنیانگذاران دیزنی نقش او در فیلم به‌طور رسمی معرفی شد.
راسل کرو در نقش زئوس: کرو در آوریل ۲۰۲۱ نقش خود را در مصاحبه‌ای معرفی کرد
ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر / ثور مؤنث
تسا تامپسون در نقش والکیری
کریس پرت در نقش پیتر کوئیل / استار لرد
وین دیزل صداپیشه شخصیت گروت

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران