نایس مووی

دانلود فیلم انتقام با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم انتقام Vendetta 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

( دانلود فیلم Vendetta 2022 با کیفیت های عالی )

خلاصه داستان : وقتی دخترش به طرز وحشیانه ای به قتل می رسد و عدالت قانونی بعید به نظر می رسد، ویلیام دانکن قانون را در دستان خود می گیرد و به دنبال قصاص می شود. پس از کشتن اراذل خیابانی که مستقیماً مسئول مرگ او بود، او خود را در میانه جنگ با برادر اراذل، روری فتر، و گروهش می‌بیند، که به همان اندازه مشتاق هستند که حتی برای عضوی که کشته شده‌اند نیز به جهنم برسند. آنچه در پی می‌آید، یک بازی پرتنش رفت و برگشتی از تشنگی یک مرد برای انتقام از دیگری است. ویلیام متوجه می شود که تلاش برای انتقام همیشه یک پایان دارد.

 

اندکی درباره فیلم Vendetta 2022 انتقام

در حومه جورجیا، مرد خانواده و نیروی دریایی سابق ویلیام دانکن (کلایو استندن) با دختر 16 ساله‌اش، کت (مدی نیکولز)، یک بازیکن سافت بال که رویای بازی حرفه‌ای را دارد، برای صرف شام می‌رود. در حالی که ویلیام غذا را پس می گیرد، کت در ماشین رها می شود و در آنجا توسط برادران روری (تئو روسی) و دنی (کابات بسدن) به نمایندگی از پدرشان، پادشاه دانی (بروس ویلیس) کشته می شود. آنها به زودی توسط مقامات دستگیر می شوند، اما دانی دادگاه را شکست می دهد و به دنی اجازه می دهد تا آزاد شود. ویلیام تصمیم می گیرد شب بعد دنی را تعقیب کند و بکشد. دانی و روری خشمگین راهی انتقام برای حذف ویلیام می شوند. ویلیام با شکست در ماموریت خود، سرانجام روری و دانی را می کشد.

وندتا یک فیلم اکشن انتقامی و هیجان انگیز آمریکایی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی جرد کوهن و با بازی کلایو استاندن، تئو روسی، مایک تایسون، توماس جین و بروس ویلیس است.

کیفیت : 480 حجم : 591 Mb
کیفیت : 720 حجم : 841 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 2.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 1.6 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 6.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران