نایس مووی

دانلود فیلم Venom: Let There Be Carnage 2021

دانلود فیلم Venom: Let There Be Carnage 2021

( download venom let there be carnage 2021 movie )

خلاصه داستان : تام هاردی به عنوان محافظ کشنده Venom ، یکی از بزرگترین و پیچیده ترین شخصیت های MARVEL ، به صفحه بزرگ باز می گردد. این فیلم به کارگردانی اندی سرکیس ، همچنین میشل ویلیامز ، نائومی هریس و وودی هارلسون در نقش شرور کلتوس کسادی/کارناژ بازی می کند.

Venom: Let There Be Carnage 2021

درباره ی فیلم Venom: Let There Be Carnage 2021

ونوم: بگذارید کارنیج بیاید (Venom: Let There Be Carnage‎) یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی در ژنر های هیجان انگیز و اکشن بر پایهٔ شخصیت ونوم از مارول کامیکس است. تولید این فیلم بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز با همکاری مشترک مارول و تنسنت پیکچرز است و عرضهٔ آن بر عهدهٔ سونی پیکچرز ریلیزینگ خواهد بود. در نظر گرفته شده‌است که دومین فیلم در جهان شخصیت‌های مارول سونی پیکچرز و دنبالهٔ فیلم ونوم (2018) باشد.

کارگردانی فیلم بر عهدهٔ اندی سرکیس از فیلم‌نامهٔ به نوشته کلی مارسل است که بر پایهٔ داستانی با همکاری تام هاردی نوشته شده‌است. در این فیلم تام هاردی در نقش ونوم  ادی براک، در کنار میشل ویلیامز، نائومی هریس، رید اسکات، استیون گراهام و وودی هرلسون ایفای نقش می‌کنند. در این فیلم، براک سعی دارد با مصاحبه با قاتل زنجیره‌ای کلتوس کسدی (هرلسون)، که میزبان یک هم‌زیست بیگانهٔ مشابهٔ ونوم به نام کارنیج می‌شود، زندگی حرفه‌ای خود را در روزنامه‌نگاری دوباره احیا کند.

در نظر گرفته شده بود که ونوم آغازگر یک جهان مشترک جدید باشد. برنامه‌های دنبالهٔ آن در طول ساخت فیلم نخست آغاز شد. هرلسون برای حضور کوتاه در نقش کسادی در پایان فیلم ونوم با این هدف که برای فیلم دنباله، شخصیت شرور شود، انتخاب شد. کار رسمی ساخت این دنباله در ژانویه 2019 آغاز شد، و هاردی و هرلسون تأیید کردند که همراه با مارسل به عنوان نویسندهٔ فیلم بازگشته‌اند.

سرکیس در ماه آگوست به عنوان کارگردان استخدام شد، دلیل این امر تجربه کار با CGI و فناوری ضبط حرکت بود که قسمت مهمی در به تصویر کشیدن ونوم و کارنیج در فیلم بود. فیلم‌برداری در استودیوی لیوزدن در انگلیس از نوامبر 2019 تا فوریه 2020 و فیلم‌برداری اضافی در سان فرانسیسکو در فوریه انجام شد. عنوان فیلم در آوریل 2020 اعلام شد.

ونوم: بگذارید کارنیج بیاید پس از تأخیر در تاریخ اولیه انتشار یعنی در اکتبر 2020 به دلیل دنیاگیری کووید-19، قرار است در 15 اکتبر 2021 به صورت سینمایی در ایالات متحده منتشر شود.

Venom: Let There Be Carnage 2021

بازیگران فیلم Venom: Let There Be Carnage 2021

تام هاردی در نقش ادی براک / ونوم
وودی هرلسون در نقش کلیتوس کسدی / کارنیج
میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ
رید اسکات در نقش دن لوئیس (دوست پسر ان ویینگ)
نائومی هریس در نقش شیریک

 

کیفیت : 480 حجم : 640 مگابایت
کیفیت : 720 حجم : 908 مگابایت
کیفیت : 1080 حجم : 1.7 گیگابایت
کیفیت : 1080HQ حجم : 2.4 گیگابایت
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران