نایس مووی

دانلود رایگان سریال verdict 2022

دانلود سریال حکم Verdict 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود رایگان سریال Verdict 2022 با زیرنویس فارسی چسبیده )

خلاصه داستان : وقتی یک وکیل جنایی مشهور از سائوپائولو می بیند که یکی از افرادی که بیشتر دوستش دارد قربانی سیستم ندامتگاه برزیل شده است، باید تصمیم بگیرد که آیا از مرزی که او را بین جستجوی عدالت یا ارتکاب جنایت نابخشودنی جدا می کند عبور کند.

 

کمی درباره سریال Verdict 2022 حکم

هلویزا (کامیلا مورگادو))، وکیل جنایی، به عنوان یک اصل حرفه ای حق دفاع از همه را دارد، صرف نظر از جرمی که شخص مرتکب شده باشد. پس از سال‌ها کار و تجربه، او به خوبی از چالش‌های سیستم زندان و زندان برزیل آگاه است، جایی که بخش بزرگی از جمعیت زندانی فراموش شده و حقوق اولیه مراقبت از آنها نادیده گرفته می‌شود. وقتی پرونده ای کل کشور را شوکه می کند، وکیل مسئول دفاع از قاتل ادعایی است و خود را در وضعیت پیچیده ای می بیند که شامل رهبر یکی از بزرگترین جناح های جنایتکار در برزیل و افرادی می شود که خواهان مرگ او هستند. علاوه بر تمام درگیری‌های حرفه‌ای، هلویسا هنوز باید با آسیبی از دوران کودکی‌اش دست و پنجه نرم کند که در حافظه‌اش پنهان بود، اما دوباره ظاهر شد و می‌تواند یک راز دردناک خانوادگی را فاش کند. اکنون، او به دنبال ایجاد تعادل بین جستجوی حقیقت در پشت پرونده موکلش و اسرار پیرامون خانواده خود است. او باید تصمیم بگیرد که آیا از خط باریک بین حق دفاع و امکان ارتکاب جرم نابخشودنی عبور خواهد کرد.

Sentença یک مجموعه تلویزیونی برزیلی تولید شده توسط Cimarrón است که اولین فصل آن از 15 آوریل 2022 در پلتفرم پخش ویدیوی Amazon Prime پخش می شود. ساخته پائولا کنوسدن، با همکاری کاسیو کوشیکومو، داوی کولب، فرانسین باربوسا، ماریا شو، لوئیزا فازیو و جاناینا توکیتاکا، به سرپرستی آناهی بارنری و مارینا ملیاند.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران