نایس مووی

دانلود فیلم vikram 2022 دوبله فارسی

دانلود فیلم ویکرام Vikram 2022 دوبله فارسی

( دانلود فیلم هندی Vikram 2022 با کیفیت بالا و حجم کم )

خلاصه داستان : یک فیلم اکشن با اکتان بالا که در آن به یک بازپرس ویژه رسیدگی به پرونده‌ی قتل‌های سریالی محول می‌شود، او متوجه می‌شود که پرونده آنطور که به نظر می‌رسد نیست و رفتن به این مسیر تنها به جنگی بین همه افراد درگیر ختم می‌شود.

 

اندکی درباره فیلم Vikram 2022 ویکرام

عمار با حفاری در زندگی کارنان، که قتل او بیجا به نظر می رسد، تحقیقات را رهبری می کند، زیرا کارنان یک مرد عادی بود و دو نفر دیگر از مقامات بالاتر در بخش مواد مخدر بودند. او در مورد گذشته کارنان به عنوان یک مست، معتاد به مواد مخدر و زن زنی با خبر می شود، اما به نوه فرزندخوانده خود بسیار نزدیک است. در حین تحقیق، آمار در مورد ظروف گم شده مورد نیاز Sandhanam، که عضوی از یک خانواده بزرگ است و یک سندیکای جنایی به نام Vetti Vagaiyara را اداره می کند، مطلع می شود. Sandhanam می خواهد مواد مخدر را به رئیس قاچاقچی خونسردش به نام رولکس که هویتش مشخص نیست تحویل دهد. اگر داروها تحویل داده شوند، رولکس به سندهام کمک می کند تا دولت خود را تشکیل دهد.

ویکرام یک فیلم اکشن و هیجان انگیز هندی به زبان تامیل محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی لوکش کاناگاراج و تهیه کنندگی راج کمال فیلمز بین المللی است. در این فیلم کمال حسن، ویجی ستوپاتی و فاهاد فاسیل به ایفای نقش می پردازند. کالیداس جایارام، ناراین و چمبان وینود خوزه نقش‌های فرعی را بازی می‌کنند در حالی که سوریا در نقش رولکس ظاهر می‌شود.

کیفیت : 480 حجم : 1.1 Gb
کیفیت : 720 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 3.1 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 4.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران