نایس مووی

انیمشن سه کله پوک ماجراجو

دانلود انیمیشن سه کله پوک ماجراجو We Bare Bears: The Movie 2020

( دانلود رایگان We Bare Bears: The Movie 2020 با دوبله فارسی )

خلاصه داستان : گریز، پاندا و خرس یخی پس از اینکه ماموری از اداره ملی کنترل حیات وحش تلاش می کند تا به هیجنکس آنها پایان دهد، وارد ماجراجویی در کانادا می شوند.

 

کمی در مورد انیمیشن We Bare Bears: The Movie 2020 سه کله پوک ماجراجو

گریز، یک توله خرس عشایری، برای اولین بار در امتداد ریل قطار با همنوع خود پاندا ملاقات می کند. هنگامی که قطاری به سرعت نزدیک می شود، آنها توسط یک توله خرس قطبی نجات می یابند و هر سه در حالی که تلاش می کنند از آن پیشی بگیرند، یک پشته تشکیل می دهند. پس از بیدار شدن از این کابوس، یک گریز که اکنون بالغ شده است، برادرانش پاندا و خرس یخی را می کشاند و هر سه با عجله بیرون می آیند تا اولین نفر در صف افتتاح یک کامیون غذای کانادایی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو باشند، و ناخواسته در طول زندگی آنها ویرانی به بار می آورند. راهی که رگباری از شکایات ساکنانش را برمی انگیزد. این سه نفر با حسادت به تحسین مردم مشهور و نفرتی که خرس‌ها از آنها دریافت می‌کنند، این سه نفر برنامه‌ای برای ضبط “ویروسی نهایی” با استفاده از میم‌های قدیمی و اجباری آن را در تمام صفحه‌های شهر ارائه می‌کنند. ، که باعث خاموشی گسترده می شود.

We Bare Bears: The Movie (به انگلیسی: We Bare Bears: The Movie) یک انیمیشن کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۰ است که بر اساس مجموعه تلویزیونی شبکه کارتون به همین نام ساخته شده است. محصول کارتون نتورک استودیوز، در 30 ژوئن 2020 توسط Cartoon Network بر روی پلتفرم های تئاتر دیجیتال آمریکای شمالی منتشر شد. به کارگردانی خالق سریال دانیل چونگ بر اساس داستانی از مایکی هلر و کریس موکای، We Bare Bears: The Movie با صدای اریک ادلشتاین، بابی موینیهان و دمتری مارتین، بازیگران ثابت سریال، به عنوان سه خرس عنوان گریز، پاندا، و خرس یخی. مارک ایوان جکسون در نقش مامور تروت و کیت فرگوسن در نقش افسر مورفی به آنها پیوستند. این فیلم به عنوان قسمت پایانی سریال We Bare Bears عمل می کند.

کیفیت : 480 حجم : 439 Mb
کیفیت : 720 حجم : 624 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.2 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 1.6 Gb
کیفیت : پخش آنلاین انیمیشن
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران