نایس مووی

دانلود فیلم where the crawdads sing

دانلود فیلم Where the Crawdads Sing 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود فیلم جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : زنی که خود را در باتلاق های اعماق جنوب بزرگ کرده است، مظنون به قتل مردی می شود که زمانی با او درگیر بوده است.

 

کمی در مورد فیلم Where the Crawdads Sing 2022 جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند

کاترین “کیا” دانیل کلارک در سال 1952 با خانواده فقیر خود در باتلاقی در کارولینای شمالی در یک کلبه زندگی می کند. در حالی که پدر الکلی خشونت آمیز آنها پول آنها را قمار می کند، مادر و خواهر و برادرهای بزرگتر کیا یکی یکی فرار می کنند و کیا را با او تنها می گذارند. تا اینکه او نیز در سن هفت سالگی او را رها می کند. او موفق می شود با فروش صدف به فروشگاه محلی مدیسون ها در Barkley Cove زنده بماند. مردم شهر او را با تمسخر به عنوان “دختر مرداب” می شناسند.

کیا به دلیل اینکه بلافاصله توسط بچه های دیگر مورد قضاوت قرار می گیرد هرگز به مدرسه نرفت، بنابراین دوست کمی بزرگترش تیت واکر کتاب های او را قرض می دهد و خواندن، نوشتن و شمارش را به او یاد می دهد. در طول سال های نوجوانی، آنها به طبیعت علاقه دارند و یک رابطه عاشقانه را شروع می کنند تا زمانی که تیت به دانشگاه می رود، اما قول می دهد در 4 جولای به کیا بازگردد. با این حال کیا وقتی عهدش را می شکند و به او برنمی گردد دلش می سوزد.

جایی که خرچنگ ها آواز می خوانند یک فیلم آمریکایی درام رمانتیک و رازآلود مهیج محصول 2022 است که بر اساس رمانی به همین نام اثر دلیا اونز در سال 2018 ساخته شده است. این فیلم را اولیویا نیومن بر اساس فیلمنامه ای از لوسی علیبار کارگردانی کرد و توسط ریس ویترسپون و لورن نوستادتر تهیه شد. دیزی ادگار جونز بازیگرانی را با حضور تیلور جان اسمیت، هریس دیکنسون، مایکل هایت، استرلینگ میسر جونیور و دیوید استراتهرین هدایت می‌کند. داستان یک دختر رها شده و در عین حال سرکش به نام کیا را دنبال می کند که خود را تا بزرگسالی در یک باتلاق کارولینای شمالی بالا می برد و در این روند تبدیل به یک طبیعت گرا می شود. هنگامی که شلیک داغ شهر مرده پیدا می شود، او مظنون اصلی است و برای قتل محاکمه می شود.

کیفیت : 480 حجم : 736 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 2.0 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.8 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 7.6 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران