نایس مووی

سریال why didnt they ask evans زیرنویس فارسی

دانلود سریال چرا از اوانز نپرسیدند Why Didn’t They Ask Evans? 2022

( دانلود Why Didn't They Ask Evans? با زیرنویس فارسی چسبیده )

خلاصه داستان : آخرین کلمات مرموز یک مرد در حال مرگ، پسر نایب، بابی جونز، و دوست اجتماعی اش، لیدی فرانکی درونت، را به ماجراجویی حل جرم می فرستد.

 

کمی درباره سریال Why Didn’t They Ask Evans? چرا از اوانز نپرسیدند

بابی جونز با دکتر توماس در شهر ساحلی مارسبولت ولز در حال بازی گلف است. در جستجوی توپ گلفی که از لبه صخره برخورد کرد، مردی را می‌بیند که زیر آن دراز کشیده است. دکتر می گوید این مرد به شدت مجروح شده و به دنبال کمک است. بابی پیش مرد می ماند که برای مدت کوتاهی به هوش می آید، می گوید “چرا از ایوانز نپرسیدند؟” و سپس می میرد. بابی عکسی از یک زن زیبا را در جیب کت مرد پیدا می کند، اما هیچ مدرک شناسایی ندارد. راجر باسینگتون فرنچ، غریبه‌ای که لباس چهار به‌علاوه می‌پوشد، پیشنهاد می‌کند که در کنار بدن بماند تا بابی بتواند در کلیسای پدرش ارگ بنوازد.

در تحقیقات، خواهرش آملیا کیمن، مرد مرده را الکس پریچارد معرفی کرد. گفته می شود که او زن در عکس است. بابی تعجب می کند که چگونه یک دختر زیبا می تواند به یک زن مسن تر تبدیل شود. پس از بازجویی، خانم کیمن و همسرش می‌خواهند بدانند آیا پریچارد آخرین حرف‌هایش را زده است یا خیر. بابی می گوید که او این کار را نکرده است. بابی بعداً، هنگام صحبت با دوستش لیدی فرانسیس “فرانکی” درونت، به یاد می آورد که پریچارد آخرین کلمات را داشت و به کایمن ها نامه می نویسد تا به آنها بگوید.

چرا از ایوانز نپرسیدند؟ اثری پلیسی از آگاتا کریستی است که برای اولین بار در بریتانیا توسط کلوپ جنایی کالینز در سپتامبر 1934 و در ایالات متحده توسط Dodd, Mead and Company در سال 1935 با عنوان The Boomerang Clue منتشر شد. . نسخه UK با هفت شیلینگ و شش پنس (7/6) و نسخه ایالات متحده با 2.00 دلار خرده‌فروشی شد.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران