نایس مووی

سریال یوسی جاسوس پشیمان

دانلود سریال یوسی جاسوس پشیمان Yosi, the Regretful Spy 2022

( دانلود Yosi, the Regretful Spy 2022 با لینک مستقیم و زیرنویس فارسی چسبیده )

خلاصه داستان : یک مامور اطلاعاتی آرژانتینی به جامعه یهودی نفوذ می کند تا اطلاعاتی را جمع آوری کند که پس از آن گفته می شود برای انجام دو مورد از بدترین حملات تروریستی در تاریخ آمریکای لاتین استفاده می شود که بیش از 100 کشته برجای گذاشته است.

 

کمی درباره سریال Yosi, the Regretful Spy 2022 یوسی جاسوس پشیمان

این سریال داستان یک مامور اطلاعاتی جوان پلیس فدرال آرژانتین را دنبال می‌کند که در بحبوحه دوران دموکراتیک، از سوی مافوق‌هایش ماموریت نفوذ به یک جامعه یهودی برای سال‌ها برای جمع‌آوری اطلاعات درباره طرح آندینیا به او محول می‌شود. بعدا فاش شد دو مورد از بدترین حملات تروریستی در تاریخ آرژانتین را انجام داد که بیش از 100 کشته بر جای گذاشت.

یوسی، جاسوس پشیمان، یک سری وب معلق آرژانتینی – اروگوئه‌ای است که توسط دانیل برمن برای Amazon Prime Video ایجاد شده است. این سریال داستان جاسوسی را روایت می‌کند که برای جمع‌آوری اطلاعات به یک جامعه یهودی نفوذ می‌کند، که ظاهراً بعداً برای انجام حمله AMIA استفاده شد. بازیگرانی چون ناتالیا اوریرو، گوستاوو باسانی، الخاندرو آوادا، کارلا کوئودو، مینروا کازرو، خوان لیرادو، مارکو آنتونیو کاپونی، دانیل کوزنیچکا و ماتیاس مایر به ایفای نقش پرداخته‌اند. این سریال در تاریخ 29 آوریل 2022 پخش شد. در می 2022، تایید شد که سریال برای فصل دوم تمدید شد.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران