نایس مووی

سریال you are wanted 2017 دوبله فارسی

دانلود سریال تو تحت تعقیبی You Are Wanted 2017 دوبله فارسی

( دانلود You Are Wanted 2017 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : لوکاس فرانکه (ماتیاس شویفر) قربانی یک حمله سایبری شده است. تمام داده های شخصی، پروفایل های وب و رسانه های اجتماعی او هک می شود و او متهم به دست داشتن در تروریسم زیست محیطی می شود. لوکاس تلاش می کند تا ثابت کند که بی گناه است. خانواده، دوستان و همکارانش به بی گناهی او شک می کنند و به او مشکوک می شوند. لوکاس تلاش می کند تا بفهمد چه کسی در پشت حملات سایبری قرار دارد و قربانی دیگری به نام لنا آرانت را پیدا می کند که با او سعی می کند اوضاع را حل کند.

 

کمی درباره سریال You Are Wanted 2017

لوکاس فرانکه (ماتیاس شویفر)، یک مدیر هتل در برلین، قربانی یک حمله سایبری شده است و اطلاعات آنلاین او را تغییر داده است تا او را به عنوان عضوی از یک گروه تروریستی فعال معرفی کند. او به دنبال افراد مسئول برای اثبات بی گناهی خود می گردد، اما دوستان، خانواده و همکارانش به او شک می کنند. او یکی دیگر از قربانیان هک به نام لنا آرانت (کارولین هرفورث) را کشف می کند که سعی می کند با او برای کشف حقیقت کار کند.

در همین حال، بازپرس پلیس ساندرا یانسن (کاترین استریبک) به همراه شریک زندگی اش تورستن سیبرت (ادین حسنوویچ) تحقیقات درباره فرانکه را هدایت می کند، در حالی که سرویس اطلاعات فدرال آلمان، BND نیز شروع به درگیر شدن می کند.

تو تحت تعقیبی یک سریال درام آلمانی به کارگردانی و تهیه کنندگی و با بازی ماتیاس شویفر است که برای اولین بار در 17 مارس 2017 توسط Amazon Video منتشر شد، اولین سریال خارجی زبان آمازون که در سطح جهانی منتشر شد.

این مجموعه توسط هانو هاکفورت، باب کنراد و ریچارد کراپف نوشته و خلق شده است.

فصل دوم توسط آمازون در مارس 2017 سفارش داده شد و در 18 مه 2018 منتشر شد. فصل دوم شامل جسیکا شوارتز، هانا هوکسترا و مایکل لندز به عنوان شخصیت های جدید است.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران