وب سایت نایس مووی در سامانه سازمان ساماندهی پایگاه های کشور ثبت شده است و مطابق قوانین این سازمان عمل می کند.
اخبار متفرقه خرید از چین بدون واسطه با وانیکس ممکن است

خرید از چین بدون واسطه با وانیکس ممکن است

خرید از چین بدون واسطه با وانیکس ممکن است

رده سنی تعیین نشده

خرید مستقیم از چین

همه ما شنیده‌ایم که دنیا دنیای ارتباط است. یا مثلا اگر قصد دارید کارهایتان راه بیفتد حتما یک آشنا یا واسطه پیدا کنید و از طریق او اقدام کنید. این جملات هرچند تا حدی درست هستند، اما نوع ارتباط برای انجام کار را مشخص نمی‌کنند.

مثلا خرید از چین یک فعالیت بسیار مهم برای بازرگانان است که باید مشخص گردد نوع ارتباط با واسطه‌ها برای انجام آن باید چگونه باشد. چراکه بالاخره شما باید برای خرید کالا از کشور چین و واردکردن آن به ایران واسطه‌ای داشته باشید. نظر ما این است که بهترین نوع واسطه برای خرید از چین نبود آن است! به‌همین‌خاطر خرید از چین بدون واسطه با وانیکس را معرفی می‌کنیم.

برای خرید از چین بدون واسطه با وانیکس کلیک کنید

خرید با واسطه یا بی واسطه؟

اما چرا خرید از چین بدون واسطه با وانیکس بهتر از خرید با واسطه است؟ به‌طورکلی وجود یک واسطه برای خرید از چین به‌معنای این است که درصدی از هزینه‌های شما باید صرف کارهایی که همین واسطه می‌کند شود. در ضمن وجود واسطه شفافیت مالی و قانونی خرید از چین را هم زیرسوال می‌برد و اصلا مشخص نیست که آیا اعتمادی که به واسطه موردنظر دارید منطقی و به‌صرفه است یا خیر.

اما سپردن کارها به یک شرکت‌ بازرگانی معتبر مثل وانیکس باعث می‌شود خرید شما از چین بسیار شفاف بوده و مشکلی نداشته باشد. طوری‌که بتوانید به‌سادگی و با اعتماد کامل کارهای خرید خود را انجام دهید و اجناس موردنیازتان را در ایران تحویل بگیرید. به‌همین‌دلیل است که پیشنهاد ما به‌جای استفاده از یک واسطه برای خرید از چین، اعتماد به شرکت بازرگانی وانیکس و انجام خرید با استفاده از آن است.

مراحل خرید از چین کدام است؟

برای اینکه بازرگانی بتواند از کشور چین خرید کند باید چند مرحله را پشت‌سر بگذارد. مرحله اول این است که بعد از مشخص شدن کالایی که قصد خرید آن را از چین دارید، شرکت فروشنده کالا نیز باید تعیین گردد. اما چگونه؟ شرکت‌های فروشنده کالا در چین را می‌توانید در اینترنت به‌سادگی پیدا کنید.

از میان شرکت‌ها نیز می‌توانید با مقایسه بعضی فاکتورها باهم دست به انتخاب بهترینشان بزنید. مثلا سابقه برند هرکدام، کیفیت کالاهایی که تولید می‌کنند و البته تعداد فروش در سال. با تعیین شرکت فروشنده کالا، نوبت به مشخص کردن ویژگی‌های خرید می‌رسد. یک نکته را فراموش نکنید: همیشه از بهترین شرکت‌ها خرید کنید تا بهترین کالاها برای شما ارسال شود.

منظور از ویژگی‌های خرید این است که مثلا قصد دارید کالاهای درخواستی خود را با چه قیمت پیشنهادی خریداری کنید، چه تعداد از این کالاها را نیاز دارید و روش پرداخت هزینه خرید آنها را چگونه در نظر گرفته‌اید.

این ویژگی‌ها باید همگی در درخواست خریدی که قرار است تنظیم کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید درج شود. نام این درخواست خرید البته در ادبیات بازرگانی پروفرما است و تکمیل آن نیازمند آگاهی از قوانین حقوقی و قانونی گمرک چین و خرید از چین است. با تکمیل پروفرما باید آن را برای شرکت فروشنده ارسال کرده و چیزی حدود 1 هفته تا 1 ماه صبر کنید تا پاسخ درخواست خرید شما داده شود.

نقش وانیکس چیست؟

سوال مهم: برای انجام این مراحل خرید که توضیح داده شد، چه نیازی به حضور واسطه است؟ واسطه زمانی نقشی پررنگ دارد که در پیشبرد کارهای خرید حضوری و تحویل کالاها از شرکت و البته تکمیل پروفرما نیاز به حضور شخصی در چین باشد.

واردات از چین با وانیکس

چراکه بسیاری از بازرگانان از قوانین لحظه‌ای گمرک چین و خرید از چین اطلاعی ندارند و لزوما باید واسطه‌ای باشد تا کارها به‌درستی پیش برود. اما اگر وجود واسطه آنقدر ضروری است، چرا خرید از چین بدون واسطه با وانیکس توصیه می‌شود؟

برای واردات از چین با وانیکس کلیک کنید

دلیل: شرکت بازرگانی وانیکس با داشتن نیروهای متخصص و باتجربه در چین نیاز شما را به وجود واسطه‌ای که ممکن است از نظر قانونی برای شما دردسر ایجاد کند از بین می‌برد. وانیکس آنجا نقش دارد که قصد تکمیل پروفرما و ارسال برای شرکت دارید، در آن مرحله شما را یاری می‌کند که قصد انتخاب شرکت فروشنده یا تحویل گرفتن کالاها از گمرک چین را دارید؛

بنابراین همچنان بهترین گزینه برای خرید از چین این است که اولا بدون واسطه انجام شود، دوما کارهای خرید به شرکت بازرگانی وانیکس با سابقه بالای یک دهه سپرده شود.

 

ارسال نظر ...

  • در انتظار تایید : 0
  • تایید شده : 0 نظر
نظر شما پس از بررسی و تایید مدیران سایت منتشر خواهد شد...
هنوز نظری ثبت نشده است ، اولین نفری باشید که نظر میدهید !