نایس مووی

دانلود فیلم آن شب

دانلود فیلم آن شب

( download an shab movie )

خلاصه داستان : فیلم سینمایی آن شب داستان زوج جوانی است که به همراه دختر یک ساله‌شان، خود را محبوس در هتلی قدیمی می‌یابند و علیرغم تلاش‌شان برای اقامتی دلپذیر در این هتل عجیب و وهم‌آور، نیرویی خارجی، آن دو را وادار به ابراز رازهای درونی‌شان که از یکدیگر پنهان نگه داشته‌اند، می‌کند. آن‌ها با دقت، همه چیز و هر کسی را که در مسیرشان قرار دارد، زیر سوال می‌برند...
فیلم آن شب

فیلم آن شب

درباره ی فیلم آن شب

آن شب فیلمی ترسناک، دلهره‌آور و معمایی به کارگردانی کوروش آهاری، نویسندگی کوروش آهاری و میلاد جرموز و تهیه‌کنندگی محمد درمنش محصول سال ۱۳۹۷ است.

این فیلم در بخش نگاه نو سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

داستان

دربارهٔ یک زوج ایرانی در آمریکاست که در یک هتل محبوس شده‌اند در حالی که نیروهای بیگانه ای آن‌ها را وادار می‌کنند که با رازهایی که از هم پنهان کرده‌اند روبه رو شوند و طلسم ها رو بشکنند.

بازیگران

شهاب حسینی , نیوشا جعفریان , لیا اوگانیان , جورج مگوایر , الستر لیتام , مایکل گراهام , جیا مورا , استف مارتینز , آرمین مهر , علی کوششی , امیرعلی حسینی , گلبرگ خاوری , حنا رحیم‌زاده , کارا فوکوا , سام طرازنده‌پور , لیلی وی. کی. , بشرا حقیقی

جوایز

سی و نهمین دوره جشنواره فیلم ترسناک «مولین دو ری» اسپانیا، با اعطای سه جایزه اصلی خود به فیلم «آن شب» به کار خود پایان داد. در این رویداد سینمایی که از مهمترین جشنواره فیلم‌های ژانر وحشت در جهان است، این فیلم موفق به کسب جایزه بهترین کارگردانی و فیلمنامه شد و شهاب حسینی نیز برای بازی در این فیلم جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره را به خود اختصاص داد.

 

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران