نایس مووی

دانلود فیلم beast 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هیولا Beast 2022 زیرنویس فارسی چسبیده

( دانلود فیلم Beast 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک پدر و دو دختر نوجوانش توسط یک شیر سرکش عظیم شکار می شوند که قصد دارند ثابت کنند که ساوانا فقط یک شکارچی راس دارد.

 

کمی درباره فیلم Beast 2022 هیولا

دکتر نیت ساموئلز که اخیراً بیوه شده و دختران نوجوانش، مردیث و نورا، برای گذراندن تعطیلات به منطقه حفاظت شده موپانی در آفریقای جنوبی می‌رسند. نیت با دوست قدیمی خود، مارتین بتلز، زیست شناس و مدیر موپانی، که نیت و همسرش را معرفی کرد، دوباره متحد می شود. مارتین نیت و دختران را به دهکده ای می برد که همسر نیت در آن بزرگ شده است. نیت به مارتین گناه خود را در رابطه با دوری بعد از جدایی او و همسرش که پس از آن به سرطان لاعلاج مبتلا شد، اعتراف می کند. این سفر برای ارتباط مجدد با دخترانش است.

روز بعد، مارتین و خانواده از مناطق ممنوعه رزرو بازدید می کنند. مارتین یک شیر محلی غرور را به آنها نشان می دهد و متوجه می شود که یکی زخمی شده است. مارتین در یک اجتماع نزدیک به سونگا متوجه می‌شود که بیشتر جمعیت مرده‌اند. مارتین با مشکوک شدن به یک شیر سرکش، با عجله برمی گردد تا این یافته را گزارش کند. نیت در جاده با مرد مجروح سونگا روبرو می شود اما نمی تواند او را نجات دهد. مارتین در حالی که شیر را تعقیب می‌کند مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد. سپس به کمین نیت می پردازد که در ماشین پنهان می شود. مردیث به سرعت دور می شود، اما با درختی برخورد می کند و آنها را به گل می اندازد.

جانور (به انگلیسی: Beast) یک فیلم مهیج بقای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی بالتاسار کورماکور بر اساس فیلمنامه‌ای از رایان انگل، بر اساس داستانی از جیمی پریماک سالیوان است. در این فیلم ادریس البا، ایانا هالی، لیا ساوا جفریس و شارلتو کوپلی ایفای نقش می کنند. نیت دنیلز و دو دختر نوجوانش از یک ذخیره‌گاه بازی در آفریقای جنوبی بازدید می‌کنند و وقتی توسط یک شیر شرور تحت تعقیب قرار می‌گیرند باید برای زنده ماندن بجنگند.

کیفیت : 480 حجم : 590 Mb
کیفیت : 720 حجم : 845 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.2 Gb
کیفیت : Bluray حجم : 6.1 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران