نایس مووی

فیلم جنایات آینده با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم جنایات آینده Crimes of the Future 2022

( دانلود Crimes of the Future 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : انسان ها با تغییرات و جهش های جدید با یک محیط مصنوعی سازگار می شوند. سائول تنسر، هنرمند پرفورمنس مشهور، همراه با شریک خود کاپریس، دگردیسی اندام های خود را در اجراهای آوانگارد به طور عمومی به نمایش می گذارد.

 

اندکی در مورد فیلم Crimes of the Future 2022 جنایات آینده

در آینده ای نامشخص، اثرات فاجعه بار آلودگی و تغییرات آب و هوایی باعث ایجاد پیشرفت های قابل توجهی در بیوتکنولوژی شده است، از جمله اختراع ماشین ها و رایانه های (آنالوگ) که می توانند مستقیماً با عملکردهای بدن ارتباط برقرار کرده و آن ها را کنترل کنند. در عین حال، خود بشر تعدادی از تغییرات بیولوژیکی با منشأ نامشخص را تجربه کرده است. مهم ترین در میان این تغییرات ناپدید شدن درد فیزیکی و بیماری های عفونی برای اکثریت قریب به اتفاق (اجازه می دهد تا عمل جراحی به طور ایمن بر روی افراد هوشیار در محیط های معمولی انجام شود)، اما سایر انسان ها تغییرات اساسی تر در فیزیولوژی خود را تجربه می کنند. یکی از آنها، پسری هشت ساله به نام برکن، توانایی ذاتی را در مصرف و هضم پلاستیک به عنوان غذا نشان می دهد. مادر برکن که متقاعد شده که او غیرانسانی است، او را با یک بالش خفه می کند و جسد او را رها می کند تا توسط شوهر سابقش لانگ پیدا شود.

جنایات آینده (به انگلیسی: Crimes of the Future) یک فیلم علمی-تخیلی ترسناک بدنه محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی دیوید کراننبرگ است که ویگو مورتنسن، لیا سیدوکس و کریستن استوارت در آن بازی می‌کنند. اگرچه عنوان مشترکی با فیلم کراننبرگ در سال 1970 به همین نام دارد، اما به دلیل اینکه داستان و مفهوم ارتباطی با هم ندارند، یک بازسازی نیست. این نشان دهنده بازگشت کراننبرگ به ژانرهای علمی تخیلی و ترسناک برای اولین بار از زمان eXistenZ (1999) است.

کیفیت : 480 حجم : 663 Mb
کیفیت : 720 حجم : 925 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.8 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.4 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران