نایس مووی

فیلم فایر استارتر با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم فایر استارتر Firestarter 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود فیلم Firestarter 2022 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : یک دختر جوان سعی می کند بفهمد که چگونه به طور مرموزی قدرت آتش زدن چیزها را با ذهن خود به دست آورده است.

 

اندکی در مورد فیلم Firestarter 2022 فایر استارتر

فیلم با فلاش بک کودک چارلی مک در گهواره اش شروع می شود. چارلی با قدرت آتش سوزی خود اتاق را به آتش می کشد و پدرش اندی مک را به وحشت می اندازد.

تیتراژ آغازین، اندی و ویکی جوان را نشان می‌دهد که در یک آزمایش بالینی با یک دکتر صحبت می‌کنند، او به آنها توضیح می‌دهد که یک ماده شیمیایی آزمایشی به نام Lot-6 به آنها تزریق می‌شود، که بدون اطلاع آنها قدرت‌های ماوراء طبیعی به آنها می‌دهد.

در حال حاضر، چارلی پس از دیدن یک کابوس روی میز آشپزخانه نشسته است. پدر و مادرش به او می‌پیوندند و چارلی توضیح می‌دهد که او چیز بدی را سرکوب کرده است، قدرت‌هایش ناپایدارتر می‌شوند. پدرش به او دلداری می دهد. چارلی ناخواسته پس از انفجار غرفه حمام به دلیل عصبانیت از مورد آزار و اذیت شدن، در مدرسه اش غوغا می کند. اندی با استفاده از قدرت خود، “فشار” برای تحت تاثیر قرار دادن مشتری برای ترک سیگار استفاده می کند، اگرچه استفاده از قدرت او باعث می شود چشمانش از فشار خون خونریزی کند.

Firestarter یک فیلم ترسناک علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کیث توماس، بر اساس فیلمنامه ای از اسکات تیمز، بر اساس رمانی به همین نام اثر استیون کینگ است. این یک بازسازی از فیلم اقتباسی 1984 به همین نام است. در این فیلم زک افرون، رایان کیرا آرمسترانگ، سیدنی لمون، کرتوود اسمیت، جان بیزلی، مایکل گرییز و گلوریا روبن ایفای نقش می‌کنند.

کیفیت : 480 حجم : 628 Mb
کیفیت : 720 حجم : 892 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.7 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.4 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران