نایس مووی

فیلم hatching 2022 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم جوجه کشی Hatching 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود Hatching 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک ژیمناستیک جوان که ناامیدانه سعی می کند مادر سختگیر خود را راضی کند، یک تخم مرغ عجیب را کشف می کند. او آن را پنهان می کند و آن را گرم نگه می دارد، اما وقتی از بیرون دریچه بیرون می آید، آنچه ظاهر می شود همه آنها را شوکه می کند.

 

اندکی در مورد فیلم Hatching 2022 جوجه کشی

تینجا 12 ساله ژیمناستیک را تمرین می کند، فعالیتی که توسط مادرش، یک اسکیت باز سابق، به او تحمیل شده است. مادر یک اینفلوئنسر است که یک وبلاگ محبوب با محوریت سبک زندگی یک خانواده متوسط فنلاندی راه اندازی می کند. او پدر و پسر خردسالشان ماتیاس را احضار می کند تا قبل از اینکه کلاغی از پنجره پرواز کند و اتاق نشیمن را از بین ببرد، از جمله اتصال لوستر را به هم بپیوندند. تینجا آن را زیر حوله می گیرد و قصد دارد آن را در بیرون آزاد کند، اما مادر به او اشاره می کند و گردنش را می زند. تینجا غمگین کلاغ را کنار می‌گذارد، اما پس از رفتن، کلاغ تکان می‌خورد. در آن شب، تینجا با صدا زدن از خواب بیدار می شود. او برای یافتن کلاغی که از سطل زباله رفته است می رود و در جنگل سرگردان می شود. او کلاغ را که هنوز مجروح است، کشف می کند و در نهایت آن را از بدبختی اش خارج می کند. قبل از رفتن، یک تخم مرغ را می بیند، احتمالاً چرا کلاغ به آنجا برگشته است، و متوجه می شود که دیگر مادری ندارد. گناهکار، تینجا تخم مرغ را به خانه می آورد و آن را زیر یک بالش، و همانطور که رشد می کند، داخل یک حیوان عروسکی قرار می دهد.

هچینگ (فنلاندی: Pahanhautoja) یک فیلم ترسناک فنلاندی محصول 2022 به کارگردانی هانا برگهولم، نویسندگی ایلیا رائوتسی و با بازی سیری سولالینا، سوفیا هیکیلا، جانی ولانن، رینو نوردین و سایجا لنتونن است. این فیلم برای اولین بار در جشنواره فیلم ساندنس ۲۰۲۲ در ۲۳ ژانویه ۲۰۲۲ و در سینماها و پخش در ۲۹ آوریل ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. این فیلم برنده جایزه بزرگ و جایزه داوری Jeunes در جشنواره بین‌المللی فیلم خارق‌العاده ژراردمر ۲۰۲۲ شد. .

کیفیت : 480 حجم : 549 Mb
کیفیت : 720 حجم : 776 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.5 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.0 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران