نایس مووی

سریال عربی فراطبیعی با دوبله فارسی

دانلود سریال فراطبیعی Paranormal 2020 دوبله فارسی

( دانلود رایگان Paranormal 2020 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : این سریال که در دهه 1960 می گذرد، پر از رمز و راز و تعلیق است، ماجراهای دکتر رفعت اسماعیل را به تصویر می کشد، یک هماتولوژیست مجرد که خود را با مجموعه ای از حوادث ماوراء طبیعی روبرو می کند.

 

کمی درباره سریال Paranormal 2020 فراطبیعی

در اواخر دهه 1960 مصر. رفعت اسماعیل، هماتولوژیست مصری بدبین در دانشگاه قاهره با شوخ طبعی که خود را بدشانس می‌داند، زمانی که در اسکاتلند تحصیل می‌کرد، با مگی، دوست دوران جوانی‌اش آشنا می‌شود. دکتر رفعت در حالی که تلاش می کند رازهای پشت هر مورد منحصر به فرد و غیرعادی را در دنیایی پر از وقایع اسرارآمیز که خودش تجربه می کند یا حوادثی که برای او نقل می شود، کشف کند، خود را در یک سری رویدادهای ماوراء طبیعی می بیند.[7] رفعت به عنوان مقابله با کار علمی خود، با جهانی روبرو می شود که در آن منطق و عقل علمی با اسطوره های محلی و داستان های عامیانه جهانی جایگزین شده است، و با مشکلات سلامتی متعددی دست و پنجه نرم می کند که هر لحظه که می رود، داروهای آماده ای که در جیبش می پیچد.

فراطبیعی (به عربی: ما وراء الطبیعة) یک سریال تلویزیونی درام ماوراء طبیعی-ترسناک مصری است که بر اساس پرفروش‌ترین مجموعه کتاب ماوراء الطبیعه اثر احمد خالد توفیق ساخته شده است. این سریال اولین بار در 5 نوامبر 2020 در نتفلیکس پخش شد. Paranormal اولین سریال مصری عربی زبان نتفلیکس و سومین سریال اصلی نتفلیکس خاورمیانه پس از جن به حساب می آید.

ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران