نایس مووی

دانلود فیلم شب خاموش Silent Night 2021

دانلود فیلم Silent Night 2021 با لینک مستقیم

( Silent Night )

خلاصه داستان : نل، سایمون و پسرشان آرت آماده پذیرایی از خانواده و دوستانشان برای برای برگزاری عالی مراسم کریسمیس هستند. عالی به غیر از یک چیز: همه خواهند مرد.

فیلم شب خاموش یک اثر کمدی ترسناک ساخت کشور انگلستان در سال 2021 است. Silent Night روایتگر داستان گروهی از دوستان است که برای آخرین کریسمس قبل از اینکه یک آخرالزمان تمام بشریت را از بین ببرد گرد هم آمده اند.

نل و سایمون سالانه یک شام کریسمس را در املاک روستایی خود برای دوستان و همسرانشان برگزار می کنند. این کریسمس یک مناسبت ویژه است که همه لباس رسمی می پوشند و بچه ها اجازه دارند قسم بخورند. به تدریج آشکار می شود که به دلیل یک فاجعه زیست محیطی قریب الوقوع که در آن یک ابر گاز در حال از بین بردن زندگی بشر است، دولت بریتانیا قرص های خودکشی را برای مرگ سریع و آسان قبل از برخورد ابر به بریتانیا صادر کرده است.

نل، سایمون و بقیه دوستانشان پیمان خودکشی بسته اند تا قرص ها را بخورند و به فرزندانشان بدهند. با این حال، در حالی که جیمز با دوستانش در مورد تصمیم موافق است، همسر جوانش سوفی اخیراً متوجه شده است که باردار است و هنوز مطمئن نیست که آیا این قرص را بخورد یا نه.

کیفیت : 480 حجم : 583 MB
کیفیت : 720 حجم : 827 MB
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 GB
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.2 GB
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران