نایس مووی

فیلم تلفن سیاه با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم تلفن سیاه The Black Phone 2021 زیرنویس فارسی چسبیده

( دانلود فیلم The Black Phone 2021 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : پس از ربوده شدن توسط یک قاتل کودک و حبس شدن در زیرزمین عایق صدا، یک پسر 13 ساله شروع به دریافت تماس هایی از طریق تلفن قطع شده از قربانیان قبلی قاتل می کند.

 

اندکی در مورد فیلم The Black Phone 2021 تلفن سیاه

در سال 1978، یک کودک ربای سریالی با نام مستعار “The Grabber” در خیابان های حومه دنور پرسه می زند. خواهر و برادر فینی و گوئن بلیک با پدر بدرفتار و الکلی خود در این منطقه زندگی می کنند. در مدرسه، فینی اغلب مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. او با یک همکلاسی به نام رابین دوستی دارد که از قلدرها دفاع می کند. یکی از آشنایان فینی، بروس، توسط The Grabber ربوده می شود. گوئن که مانند مادر مرحومش رویاهای روانی دارد، رؤیای ربوده شدن بروس را می بیند و می بیند که مردی سوار بر یک ون سیاه با بادکنک های سیاه او را برده است. کارآگاهان رایت و میلر با گوئن مصاحبه می کنند، اما تلاش می کنند ادعاهای او را باور کنند. گرابر رابین و همچنین فینی را چند روز بعد ربوده است. فینی در یک زیرزمین عایق صدا از خواب بیدار می شود. روی دیوار یک تلفن چرخشی مشکی قطع شده است که به گفته The Grabber کار نمی کند. بعداً، فینی صدای زنگ تلفن را می شنود و جواب می دهد. بروس که نمی تواند نام خود یا زمانی که زنده بود به خاطر بیاورد، به فینی درباره کاشی کفی می گوید که می تواند برای حفر تونلی برای فرار از آن جدا شود.

تلفن سیاه (به انگلیسی: The Black Phone) یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی اسکات دریکسون و نویسندگی دریکسون و سی رابرت کارگیل است که هر دو با جیسون بلوم تهیه‌کننده بوده‌اند. این اقتباس از داستان کوتاهی به همین نام در سال 2004 توسط جو هیل است. در این فیلم میسون تیمز، مادلین مک‌گرو، جرمی دیویس، جیمز رانسون و ایتان هاوک به ایفای نقش پرداخته‌اند. در این فیلم، یک نوجوان ربوده شده (تیمز) از یک تلفن مرموز برای برقراری ارتباط با قربانیان قبلی اسیر کننده خود (هاوک) استفاده می کند.

کیفیت : 480 حجم : 680 Mb
کیفیت : 720 حجم : 969 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.8 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.5 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران