نایس مووی

فیلم آخرین قربانی با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم آخرین قربانی The Last Victim 2021 زیرنویس فازسی

( دانلود فیلم The Last Victim 2021 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک فیلم هیجان انگیز نئو وسترن است که در جنوب غربی آمریکا اتفاق می افتد و کلانتر هیکی تلاش می کند تا بدترین موردی را که در شهر کوچکش دیده است حل کند که احتمالاً توسط یک باند محلی خشن به رهبری یک جنایتکار ترسناک ایجاد شده است.

 

کمی درباره فیلم The Last Victim 2021 آخرین قربانی

گروهی از قانون شکنان به رهبری جیک کاریزماتیک توسط کلانتری سالخورده به نام هرمان هیکی و معاونش پس از وقوع یک جنایت در جنوب غربی آمریکا تحت تعقیب قرار می گیرند. باند طردشدگان به زودی با سوزان، یک انسان شناس مبتلا به OCD، و همسرش ریچارد برخورد می کنند. پس از کشتن ریچارد و از دست دادن چشم سوزان، گروه او را با این امید که او را آخرین قربانی کنند، تعقیب می کنند.

آخرین قربانی (به انگلیسی: The Last Victim) یک فیلم جنایی-مهیج نئو وسترن آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی نوین آ چاتاپورام در اولین کارگردانی خود بر اساس فیلمنامه‌ای از اشلی جیمز لوئیس، بر اساس داستانی از داک جاستین و چاتاپورام است. بازیگرانی چون علی لارتر، رالف اینسون، ران پرلمن، کایل اشمید، داکوتا داولبی، کامیل لگ و تام استیونز به ایفای نقش پرداخته‌اند. داستان به دنبال تعقیب یک کلانتر از یک باند خشن است که شاهد جنایات خود را تعقیب می کنند.

کیفیت : 480 حجم : 706 Mb
کیفیت : 720 حجم : 1.0 Gb
کیفیت : 1080 حجم : 1.9 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.6 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران