نایس مووی

فیلم ویروس 32 با دوبله فارسی

دانلود فیلم ویروس 32 Virus-32 2022 دوبله فارسی

( دانلود Virus-32 با کیفیت بالا )

خلاصه داستان : ویروسی که به سرعت در حال انتشار است که افراد را به شکارچیان زامبی باهوش، فوق‌خشن و فوق‌سریع تبدیل می‌کند. پس از هر موج حمله توسط هیولاها، آنها به مدت 32 ثانیه ناتوان می مانند در حالی که قدرت خود را بازیابی می کنند.

 

کمی در مورد فیلم Virus-32 ویروس 32

آیریس، یک نگهبان شب است که باید از یک باشگاه ورزشی مراقبت کند و یک شب او مجبور می شود دخترش تاتا را با خود به محل کار ببرد، زیرا فراموش می کند که باید آن روز مسئولیت را بر عهده بگیرد. در طول شیفت کاری اش، چهره های مختلف شروع به عبور از راهروها در تاریکی می کنند و او از رادیو خبر چندین حمله توسط افرادی را که به نظر می رسد مرده در خیابان ها هستند می شنود. در یک نقطه در طول شب، تاتا ناپدید می شود و آیریس، در ناامیدی برای یافتن او، به لوئیس، غریبه ای که عمیقاً منشاء افراد آلوده را می داند و به او اطمینان می دهد که می داند دخترش کجاست، برخورد می کند. با این حال او به او پیشنهاد می کند که ابتدا باید در زایمان همسرش به او کمک کند و سپس او محل اختفای دخترش را به او بگوید. علیرغم این واقعیت که آیریس معامله را می پذیرد، او یک ضربه مشکل ساز پیدا می کند، همسر لوئیس بسته، دهان بسته، عرق کرده و پر از خشم است، که به نظر می رسد نشانه ای از آلوده شدن او باشد و منجر به ایجاد یک موقعیت بحرانی می شود.

ویروس 32 یک فیلم ترسناک آرژانتینی-اروگوئه ای به کارگردانی گوستاوو هرناندز است که داستان مادری را روایت می کند که در بحبوحه شیوع یک ویروس خطرناک باید دخترش را پیدا کند که در کلوپ شبانه محل کارش گم شده است. راهی که او با مردی مرموز ملاقات می کند که از او برای زایمان همسرش کمک می خواهد.

کیفیت : 480 حجم : 558 Mb
کیفیت : 720 حجم : 792 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.5 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.1 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران