نایس مووی

فیلم نظاره گر با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم نظاره گر Watcher 2022 زیرنویس فارسی

( دانلود Watcher 2022 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : یک زن جوان آمریکایی با شوهرش به بخارست نقل مکان می کند و شروع به شک می کند که غریبه ای که او را از ساختمان آپارتمان آن طرف خیابان تماشا می کند ممکن است یک قاتل زنجیره ای محلی باشد که سر زنان را می برید.

 

کمی درباره فیلم Watcher 2022 نظاره گر

جولیای آمریکایی به همراه همسرش فرانسیس که در آنجا شغل بازاریابی دارد به بخارست نقل مکان می کند. فرانسیس، که مادرش رومانیایی است، به این زبان مسلط است، اما جولیا نه. این زوج به یک آپارتمان با یک پنجره بزرگ نقل مکان می کنند. جولیا بلافاصله متوجه مردی می شود که در پنجره ای از ساختمان روبروی خیابان خودنمایی می کند. در حالی که فرانسیس ساعت های طولانی کار می کند، جولیا تلاش می کند تا با شهر آشنا شود و شروع به یادگیری زبان رومانیایی می کند. با این حال، او دائماً از مردی در پنجره که متوجه می شود او را به طور روزانه تماشا می کند، عصبی می شود.

ترس جولیا وقتی از وجود یک قاتل زنجیره ای مطلع می شود که رسانه های محلی آن را “عنکبوت” می نامند، که در حال قطع سر زنان جوان است. جولیا یک روز در حالی که در شهر قدم می زد، احساس می کند مردی او را تعقیب می کند. او برای فرار از او وارد سالن سینما می شود، اما مرد به دنبال او می رود و مستقیماً پشت سر او می نشیند. جولیا در وحشت از تئاتر خارج می شود و به بازاری در همان نزدیکی می رود، جایی که مرد نیز او را تعقیب می کند. او موفق می شود از یک خروجی پشتی فرار کند. در آن شب، فرانسیس جولیا را می‌بیند که از این حادثه متلاطم شده است، و به پیشنهاد او، از بازار دیدن می‌کنند تا فیلم‌های امنیتی را بررسی کنند. آنها فیلمی از مرد و جولیا در فروشگاه پیدا می کنند، اما فرانسیس متقاعد نشده است که او جولیا را تعقیب کرده است.

نظاره گر(به انگلیسی: Watcher) یک فیلم هیجان‌انگیز روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی کلوئی اوکونو است که بر اساس فیلمنامه‌ای از زک فورد ساخته شده است. پس از اینکه زنی به همراه همسرش به بخارست نقل مکان می کند، منزوی شده به دلیل مانع زبانی، شروع به شک می کند که مردی که او را از آپارتمان آن طرف خیابان تماشا می کند ممکن است یک قاتل زنجیره ای باشد که زنان را در سراسر شهر سر بریده است.

کیفیت : 480 حجم : 576 Mb
کیفیت : 720 حجم : 822 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.2 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران