نایس مووی

فیلم we still say grace 2020 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم ما هنوز شکر می گوییم We Still Say Grace 2020

( دانلود We Still Say Grace 2020 با لینک مستقیم )

خلاصه داستان : هارولد یک متعصب مذهبی است که به خانواده خود، متشکل از همسرش بتی و دختران نوجوانش مگی و سارا، مایعی ناشناخته برای نوشیدن می دهد. بعد از اینکه مگی نشان داد که آن سم است، مگی تنها کسی است که از فکر مرگ می ترسد و هارولد بعداً فاش می کند که این صرفاً آزمایش ایمان برای یک پیمان خودکشی در آینده بوده است

 

کمی در مورد فیلم We Still Say Grace 2020 ما هنوز شکر می گوییم

روز بعد، سه مرد – فیشر، رندی و لوک – که برای تعویض لاستیک پنچر شده درخواست کمک می‌کنند. بعد از اینکه هارولد آنها را به داخل دعوت می کند، به آنها می گوید که خانواده اش چندین مایل دورتر از تمدن بدون تلفن زندگی می کنند. هارولد با پیشنهاد کمک، به گروه اجازه می دهد یک روز دیگر در خانه او بمانند، اما آبجوشان را دور می اندازد و از آنها به خاطر استفاده از الفاظ رکیک انتقاد می کند.

در هنگام شام، فیشر خود را به عنوان محترم ترین فرد گروه معرفی می کند و به خانواده هارولد می گوید که از شیکاگو به کالیفرنیا نقل مکان می کند. رندی پس از درخواست برای استفاده از سرویس بهداشتی، یواشکی وارد اتاق هارولد می شود تا اطراف را زیر و رو کند. هارولد مشکوک می شود و قبل از تماس با خانواده اش به دنبال رندی می گردد، جایی که آنها متوجه می شوند که رندی دچار تشنج شده است.

ما هنوز شکر می گوییم (به انگلیسی: We Still Say Grace) یک فیلم آمریکایی در ژانر ترسناک، هیجان انگیز و دوران بلوغ محصول ۲۰۲۰ به نویسندگی و کارگردانی برد هلمینک و جان راوشلباخ است. این فیلم با بازی بروس دیویسون و هالی تیلور به صورت دیجیتالی در 11 دسامبر 2020 در VOD منتشر شد.

کیفیت : 480 حجم : 599 Mb
کیفیت : 720 حجم : 852 Mb
کیفیت : 1080 حجم : 1.6 Gb
کیفیت : 1080 HQ حجم : 2.3 Gb
کیفیت : پخش آنلاین فیلم
ثبت دیدگاه شما

نظرات کاربران